Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský 10 ml

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský 10 ml

Mimořádně účinný olej z himalájského jalovce vyráběný dle tradičních receptur podporuje krevní oběh a přispívá k celkovému ozdravení těla. Posiluje detoxikaci a stimuluje funkci ledvin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský je éterický olej vyráběný z jedné z nejdůležitějších rostlin nepálské tradiční medicíny a lidového léčitelství. Je také součástí nepálské mytologie a pálení jalovce je připisován mimořádný očišťující a ozdravující účinek.

Tento éterický olej je vyráběn původní metodou buddhistických mnichů, tedy parní destilací podle tradičních receptů. Olej je velice silný a má vysokou koncentraci prospěšných látek díky svému původu v nedotčené himalájské přírpodě. Esenciální olej z jalovce především posiluje krevní oběh a čistí krev.

Podporuje vylučování toxických látek těla a přispívá k celkovému ozdravení organismu. Má příznivý vliv také na močové cesty a stimuluje funkci ledvin. Je používán také pro podpůrnou léčbu pohybového aparátu, zejména pak artritidy a dny.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 7 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: onemocnění močových cest, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Nenašli jste to pravé? Co tohle?