Chaudhary Biosys Jalovec himalájský 10 ml

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský 10 ml

  • Bez DPH 65 Kč

Mimořádně účinný olej z himalájského jalovce vyráběný dle tradičních receptur podporuje krevní oběh a přispívá k celkovému ozdravení těla. Posiluje detoxikaci a stimuluje funkci ledvin.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Chaudhary Biosys Jalovec himalájský je éterický olej vyráběný z jedné z nejdůležitějších rostlin nepálské tradiční medicíny a lidového léčitelství. Je také součástí nepálské mytologie a pálení jalovce je připisován mimořádný očišťující a ozdravující účinek.

Tento éterický olej je vyráběn původní metodou buddhistických mnichů, tedy parní destilací podle tradičních receptů. Olej je velice silný a má vysokou koncentraci prospěšných látek díky svému původu v nedotčené himalájské přírpodě. Esenciální olej z jalovce především posiluje krevní oběh a čistí krev.

Podporuje vylučování toxických látek těla a přispívá k celkovému ozdravení organismu. Má příznivý vliv také na močové cesty a stimuluje funkci ledvin. Je používán také pro podpůrnou léčbu pohybového aparátu, zejména pak artritidy a dny.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Juniperus Communis Oil

Možné alergeny: Juniperus Communis Oil

Aromaterapeutické účinky: onemocnění močových cest, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.