Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

Nobilis Tilia Jalovec 10 ml

(1 hodn.)
Značka: Nobilis Tilia
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Čistá přírodní silice z jalovce posiluje psychiku, odstraňuje úzkost a nervozitu. Působí silně protizánětlivě, pomáhá při dýchacích obtížích a ulevuje od dlouhotrvajících bolestí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu13
Hodnocení1
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Jilia Jalovec vás okouzlí svou výraznou kořeněnou vůní s velice svěžím potenciálem, jenž povzbudí tělo i mysl. Má významný vliv na psychiku a pomáhá při nervozitě, úzkostech a špatné náladě. Jeho použití je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného stresu či duševního napětí.

Jalovec má příznivý vliv na dýchací systém, podporuje tvorbu hlenu a jeho vykašlávání, oceníte jej tedy celoročně zejména v období infekčních onemocnění, jako je chřipka a nachlazení. Zároveň pomáhá při dýchacích obtížích a dlouhodobě ulevuje od příznaků dušnosti.

Silné antiseptické a dezinfekční účinky jalovce jsou nezanedbatelnou podporou při léčbě zánětů v celém lidském organismu. Mimořádný vliv má jalovcový olej také při zánětech močového měchýře a močových cest. Zároveň ihned ulevuje i od chronických bolestí a uvolňuje svalové napětí.

Osvěžení a energie

Éterický olej z jalovce Nobilis Tilia provoní váš domov či kancelář příjemnou jemně bylinnou vůni, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a vytváří atmosféru plnou energie a života. Vůně jalovce osvěží vaše tělo i mysl a díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem je vhodná pro dezinfekci interiérů. Jalovec jemně čistí vzduch a zanechává pouze jiskrnou svěží vůni.

Proti rýmě a nachlazení

Éterický olej z jalovce je přirozeně antiseptický, tudíž brání množení škodlivých mikroorganismů. Je vhodný k prevenci zejména respiračních onemocnění, a to jak při použití v aromalampě, tak při přímé inhalaci. Působí příznivě na zdraví dýchacího traktu, pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest, pročišťuje je a nechává vás volně dýchat. 

Uvolněte se

Éterický olej z jalovce zároveň podporuje prokrvení ve tkáních, urychluje jejich hojení a regeneraci. Zároveň pomáhá proti bolestem pohybového aparátu, je proto skvělou součástí masážních olejů. Uvolňuje ztuhlé svalstvo a klouby a přináší úlevu od bolestí. Jalovec také pečuje o zdraví močových cest a ulevuje při zánětech močového měchýře.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 10 let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu13

Aromaterapie pro těhotné

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje pro zkvalitnění a utužení partnerského vztahu

Éterické oleje proti akné

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Mocná síla severských rostlin

Nejlepší éterické oleje na záněty močového měchýře

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Účinná detoxikace pomocí jalovce

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?