Medikomed Jasmín 10 ml

Medikomed Jasmín 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 179 Kč

Medikomed Jasmín je čistý přírodní éterický olej s povznášející intenzivní květinovou vůní, jež má vysoký aromaterapeutický potenciál, Aroma jasmínu vás naprosto obklopí, působí velice vznešeně. Vůně jasmínového éterického oleje byla využívána již od pradávna jako mocný erotický stimulátor.

Jasmín má blahodárné účinky především na psychiku. Ihned zmírňuje příznaky stresu a přináší úlevu od nervozity či napětí. Dlouhodobě pomáhá také při nespavosti a podporuje relaxaci. Působí jako přírodní antidepresivum a odstraňuje úzkosti či trému.

Éterický olej z jasmínu je vhodný pro péči o jemnou a citlivou pokožku. Rozjasňuje pleť a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Zároveň také uvolňuje a prohřívá tělo, díky čemuž je často používán v masážních přípravcích na bolavé a namáhané svalstvo či klouby.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Jasminum Officinale Oil

Možné alergeny: Jasminum Officinale Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Grep 10 ml

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.