Vykuřovadla Rymer Jasmín 10 g

Vykuřovadla Rymer Jasmín 10 g

47
Na cestě > 5 ks
Možnosti dodání: 24. 6. u vás
Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Karlín > 4 ks

Jasmín se svou omamnou vůní patří mezi afrodiziaka. Kromě toho také působí antidepresivně, posiluje sebevědomí a uvolňuje napětí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Jasmínové květy mají nezaměnitelnou, sladce květinovou až omamnou vůni. Tento keř roste na jihu Evropy, ve východní Asii i Severní Americe. Platí za známé afrodiziakum, ale tím jejich účinky zdaleka nekončí. Jasmín od Vykuřovadal Rymer se hodí hlavně do elektrické kadidelnice nebo vykuřovací misky.

Jasmín se využívá pro výrobu éterického oleje, který je však poměrně drahý. Jednou z cest, jak si jasmín můžete užít za rozumnou cenu, jsou sušené květy. Ty se hodí také k vykuřování. Exotická květinová vůně působí až omamně a bývá spojována s láskou. Je nejen účinným afrodiziakem, ale také ji pomáhá přivolat. Jasmín výborně povzbuzuje smysly, uvolňuje napětí a působí antidepresivně. Zahání chmury a celkově vám zlepší náladu. Je také vhodný pro všechny, kdo si příliš nevěří, protože posiluje sebevědomí.

JAK NA VYKUŘOVÁNÍ?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla. 

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů). 

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca 30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica. 

Použití: Hrstičku květů umístěte do vykuřovací pícky nebo elektrické kadidelnice.

Upozornění: Vykuřovadla a tyčinky zapalujte v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte. Vykuřovadla nikdy nezapalujte přímo, musí se zahřát, ne zapálit. Během hoření nenechávejte kadidelnici s uhlíkem bez dozoru, uhlík lze uhasit pouze vhozením do vody.

Společnost Rymer se zabývá prodejem vykuřovadel a dalších souvisejících rituálních produktů. Nabízí široký sortiment nejvyšší kvality - to znamená bez syntetických příměsí, syntetických vonných látek a barviv.

Hlavní typ vůně: květinová, sladká

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Dech Draka aneb k čemu slouží vykuřovadla

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?