Saloos Jedle 10 ml

Saloos Jedle 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 76 Kč

Éterický olej z jedle s přirozenými antiseptickými účinky provoní vaši domácnost svým svěžím bylinným aromatem. Působí při rýmě a nachlazení, podporuje prokrvení v tkáních a zmírňuje bolesti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Jedle je éterický olej s významnými aromaterapeutickými účinky, jež působí na fyzické i psychické aspekty organismu. Vůně jedle je velice typická a má stimulační efekt díky svým bylinným a dřevitým tónům. Éterický olej z jedle je výborným prostředkem k inhalaci a příjemně provoní váš domov.

Olej z jedle má silný antiseptický efekt a je často využíván jako přirozená dezinfekce do místností. Brání množení škodlivých mikroorganismů, neutralizuje nepříjemné pachy a pročišťuje vzduch. Dodá vaší domácnosti svěží aroma, jež zmírňuje známky únavy a podporuje celkové uvolnění.

Jedle posiluje lokální mikrocirkulaci v tkáních a uplatňuje se pro masáže studených a nedostatečně prokrvených končetin. Blahodárně působí také při rýmě a nachlazení, kdy udržuje průchodnost dýchacích cest. Ulevuje od bolestí a je využívána také při revmatizmu.

Pronikavá vůně

Éterický olej z jedle zahalí vaši domácnost do okouzlující lesní vůně, která harmonizuje psychiku. Dřevitě-kořeněná vůně jedle skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a hodí se jak do domácnosti, tak do veřejných prostor. Éterický olej z jedle je přirozeně antiseptický, díky tomu brání množení mikroorganismů a je vhodnou dezinfekcí do interiérů. 

Bojujte s únavou

Vonná esence z jedle je vhodným prostředkem jak pro přímou inhalaci, tak do aromalamp. Vůně jedle je velice příjemná pro všechny a pomůže vám nabrat zpět ztracenou energii. Jedlová esence osvěží tělo i mysl a pomáhá při problémech s koncentrací či při chronické únavě. Díky vůni jedlového éterického oleje se budete cítit jako znovuzrození. 

Pro zdravé dýchání

Éterický olej z jedle rovněž pečuje o vaše dýchací cesty, pročišťuje je a zaručí vám volné dýchání. Působí podpůrně při chřipce a nachlazení a zmírňuje otoky sliznic. Zároveň podporuje lokální mikrocirkulaci v tkáních, díky čemuž podporuje hojení a zároveň pomáhá proti prochladnutí. Je vhodný také jako součást masážních olejů pro uvolnění pohybového aparátu. 

Účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Abies Alba Oil

Možné alergeny: Abies Alba Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.