Weleda Jemná čisticí pěna 150 ml

Weleda Jemná čisticí pěna 150 ml

Jemná pěna s výtažkem z vilínu je ideální volbou pro normální nebo smíšenou pleť. Šetrně ji očistí od zbytků líčení i nadbytku mazu, příjemně ji osvěží a zklidní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemná pěna od Weledy s obsahem výtažku z vilínu a glycerinem je ideální pro ranní i večerní použití. Šetrně pleť očistí od zbytků líčení i nadbytečného mazu, aniž by ji dráždila nebo vysušovala. Pleť zůstane po aplikaci pěny krásně svěží a čistá a bude ideálně připravená pro pečující produkty.

Tato čisticí pěna udělá nejlepší službu normální nebo smíšené pleti. Díky šetrným kokosovým tenzidům a výtažku z vilínu pleť nejen důkladně a do hloubky vyčistí, ale současně ji také příjemně osvěží a zklidní, a kromě toho pomůže sníží viditelnost rozšířených pórů. Jemnou parfemaci pěně dodávají éterické oleje z levandule, citronu a pomeranče.

Použití: Přiměřené množství pěny naneste ráno a večer na navlčenou pleť, krouoživými pohyby promasírujte a poté pečlivě opláchněte čistou vodou. nepoužívejte na oči.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda, Alkohol, Glycerin, Coco-glukosid, Vůně1), Extrakt kořene proskurníku lékařského, Destilát vilínu virginského, Cocoyl glutamát disodný, Glyceryl kaprylát, Cocoyl glutamát sodný, Limonen1), Linalool1), Citronelol1), Geraniol1), Citral1)

1) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Limonen, Linalool, Citronelol, Geraniol, Citral

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Milena 4. 8. 2018 21:05

Tuto čistící pěnu používám v kombinaci s metodou OCM teprve krátce. Výsledky zatím nejsou viditelné, nicméně pěna je opravdu jemná, příjemná, a i přestože se občas dostane k očím, nijak nedráždí. A hlavně pěkně voní :)

Nenašli jste to pravé? Co tohle?