Vykuřovadla Rymer Kadidelnice aragonit, kamenná miska

Vykuřovadla Rymer Kadidelnice aragonit, kamenná miska

407
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Karlín > 4 ks / Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Mistička z aragonitu je vhodná k vykuřování vonných dřev, pryskyřic i bylin a můžete ji použít také na vonné tyčinky. Ozdobí interiér a přinese klid a harmonii.

Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kadidelnice z aragonitu od Vykuřovadla Rymer se snadno používá a hodí se k vykuřování bylin, dřev i pryskyřic. Můžete ji ale využít také pro vonné tyčinky. Malá miska o průměru 9,5 centimetrů je 3,5 cm vysoká. Aragonit přináší klid, trpělivost a harmonii.

Aragonitová kadidelnice se díky svým pastelovým barvám stane vkusnou ozdobou do interiéru a pomůže vám z každého vykuřování udělat příjemný rituál. Každý kus je originál, který se od sebe liší vzorkem i skladbou barev. Do misky stačí nasypat vrstvu písku nebo drobných kamínků, na kterou následně položíte rozžhavené uhlíky.

Použití: Mističku naplňte pískem, na který následně položte rozžhavené uhlíky a zvolené vykuřovadlo.

Společnost Rymer se zabývá prodejem vykuřovadel a dalších souvisejících rituálních produktů. Nabízí široký sortiment nejvyšší kvality - to znamená bez syntetických příměsí, syntetických vonných látek a barviv.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Z blogu1

Dech Draka aneb k čemu slouží vykuřovadla

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?