Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Naturalis Kakaové máslo, bio 300 ml

Naturalis Kakaové máslo, bio 300 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kakaové máslo je 100% čisté máslo v bio kvalitě. Díky krásné kakaové vůni a příjemné chuti je skvělou ingrediencí do sladkých dezertů a zákusků. Čisté kakaové máslo je ale skvělé i pro péči o pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kakaové máslo Naturalis je 100% čisté máslo v bio kvalitě. Díky krásné kakaové vůni a nasládlé chuti je skvělou ingrediencí do sladkých dezertů a zákusků. Lze jej použít na pečení i smažení, kdy pokrmu dodá skvělou kakaovou vůni bez nutnosti přidávat čokoládu.

Kakaové máslo se získává lisováním za studena z rozdrcených kakaových bobů. Obsahuje tak množství zdraví prospěšných látek, především železo a hořčík. Máslo je chutným a zdravým společníkem v kuchyni. Můžete jej přidat do všech teplých i studených sladkých pokrmů, je vhodné i na smažení.

Čisté kakaové máslo je ale skvělé i pro péči o pokožku. Obzvlášť suché a citlivé typy pleti zklidní, zjemní a uzamkne v nich hydrataci. Stačí malé množství másla rozpustit v dlaních a nanést na odlíčenou navlhčenou pokožku. Kakaové máslo navíc poslouží i jako ingredience při domácí výrobě kosmetiky. Hodí se jak do pleťových a tělových krémů, ale i balzámů na rty.

Použití: Lze použít na smažení, pečení či pro přípravu domácí čokolády.

Dávkování: Nekonzumujte více než 10 gramů (1 polévková lžíce) denně.

Ostatní kategorie: Oleje a másla na vaření

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?