Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské vřídelní bahno 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské vřídelní bahno 50 ml

Karlovarské vřídelní bahno je osvědčenou kombinací kaolinu, smrkového jehličí a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky a čistí pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Karlovarské vřídelní bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací kaolinu, smrkového jehličí a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinkyčistí a uvolňuje pleť, a zároveň z ní intenzivně absorbuje nadbytečnou mastnotu.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Karlovarské bahno je možné použít do relaxačních vanových koupelí či do částečných končetinových koupelí, skvěle se hodí také na bahenní zábaly, masáže a jako maska na obličej i tělo.  Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím a k nahřívacím obkladům a zábalům v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti. 

Tělo se při bahenní koupeli nebo bahenním zábalu či masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské vřídelní bahno ocení pleť problematická, pleť se skvrnkami po akné či s pigmentovými skvrnami a pleť, na které se vyskytují zarudlé skvrny či rozšířené póry. Bahno totiž vyhlazujezesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny jsou po jeho pravidelném používání méně patrnéZmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti a díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti.

Použití: Potřebné množství bahna přidejte buď do koupele nebo ho použijte k masáži či zábalu vybrané partie. Bahno se také výborně hodí jako pleťová maska.

Dávkování: Do koupele přidejte asi 150 g karlovarského bahna. Pro masáž či zábal dávkujte bahno podle velikosti vybrané tělesné partie.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58 , 360 18, KARLOVY VARY - TAŠOVICE, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?