Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské vřídelní bahno 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarské vřídelní bahno 50 ml

Zboží je trvale vyřazeno.

Karlovarské vřídelní bahno je osvědčenou kombinací kaolinu, smrkového jehličí a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinky a čistí pleť.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Karlovarské vřídelní bahno od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je osvědčenou kombinací kaolinu, smrkového jehličí a koloidního stříbra. Uplatňuje se při regeneraci pokožky, má značné antibakteriální účinkyčistí a uvolňuje pleť, a zároveň z ní intenzivně absorbuje nadbytečnou mastnotu.

Bahno je neocenitelným pomocníkem při náhlé i opakující se únavě a v případě namožených a bolavých svalů i kloubů. Karlovarské bahno je možné použít do relaxačních vanových koupelí či do částečných končetinových koupelí, skvěle se hodí také na bahenní zábaly, masáže a jako maska na obličej i tělo.  Bahno uleví od pocitu ztuhlosti celého těla, výborně se hodí k uvolňujícím masážím a k nahřívacím obkladům a zábalům v oblasti namožených zad, končetin nebo krční oblasti. 

Tělo se při bahenní koupeli nebo bahenním zábalu či masáži pozvolna a šetrně prohřívá, čímž dochází k jeho postupnému uvolňování. Aplikace bahna na pokožku má komplexní uvolňující a regenerační účinek nejen na povrchové, ale i hlouběji uložené tělesné partie a orgány.

Karlovarské vřídelní bahno ocení pleť problematická, pleť se skvrnkami po akné či s pigmentovými skvrnami a pleť, na které se vyskytují zarudlé skvrny či rozšířené póry. Bahno totiž vyhlazujezesvětluje a projasňuje pleť, jizvy a pigmentové skvrny jsou po jeho pravidelném používání méně patrnéZmenšuje póry, odstraňuje přebytečnou mastnotu pleti a díky silicím ze smrkového jehličí efektivně čistí póry a dodává pocit svěžesti.

Použití: Potřebné množství bahna přidejte buď do koupele nebo ho použijte k masáži či zábalu vybrané partie. Bahno se také výborně hodí jako pleťová maska.

Dávkování: Do koupele přidejte asi 150 g karlovarského bahna. Pro masáž či zábal dávkujte bahno podle velikosti vybrané tělesné partie.

Upozornění: Bahno před použitím vždy ohřejte zhruba na tělesnou teplotu ve vodní lázni.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58 , 360 18, KARLOVY VARY - TAŠOVICE, Česká republika

Z blogu (2)

Je koloidní stříbro skutečným fenomenálním úkazem současné medicíny?

Symbolika smrku a jeho léčivé účinky

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: