Redecker Kartáč pánský z olivového dřeva 17,5 cm

721208 Men´s Hairbrush

Redecker Kartáč pánský z olivového dřeva 17,5 cm

721208 Men´s Hairbrush

Pánský kartáč je vhodný pro všechny typy vlasů, dokonale pročeše i husté delší vlasy. Kartáč lehce rozčesává a díky přirozeně tvarované rukojeti se s ním dobře manipuluje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pánský kartáč Redecker z olivového dřeva a kančích štětin je vhodný pro všechny typy vlasů, neboť dokonale pročeše i husté delší vlasy. Kartáč lehce pročesává zacuchané vlasy a navíc se s ním díky přirozeně tvarované rukojeti dobře manipuluje.

Pánský kartáč je vyrobený z voskovaného olivového dřeva a tvrdých kančích štětin. Důkladně pročeše i dlouhé vlasy a zároveň příjemně namasíruje pokožku hlavy. Silné kančí štětiny si poradí s nepoddajnými mužskými vlasy a lehce bez nepříjemného tahání rozčešou i zacuchané vlasy.

Kančí štětiny vlasy spolehlivě pročešou a zároveň o ně pečují, dodávají jim jemnost a zdravý lesk. Díky povrchové úpravě můžete kartáč bez obav použít i pro rozčesání mokrých vlasů.

Použití: Kartáč použijte k rozčesání vlasů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Štětiny z divočáka

Produktové řady: Redecker Vlasy

Složení: handmade

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Redecker / Jára 8. 3. 2015 15:29

Kartáč jsem koupil jen tak ze zvědavosti. Musím říct že moje dlouhé háro lepší masáž nezažilo. Vlasy si nejčastěji češu po koupeli a to bývá i přes použití kondicionéru docela bolestivá činnost. S tímto kartáčem je to mnohem snazší. Vlasů na kartáči zůstává minimum a pokožku hlavy štětiny z kance masírují solidně. Abych jen nechválil když jsou vlasy hodně zacuchané tak to chce delší čas na rozčesání. Cena je za kousek dřívka s trochou štětin divočáka vysoká ale na druhou stranu si myslím že pár let mi kartáč vydrží.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?