Redecker Kartáček na obličej z bukového dřeva

641066 Face Brush

Redecker Kartáček na obličej z bukového dřeva

641066 Face Brush

Jemný kartáček z vepřových štětin z pokožky šetrně odstraňuje odumřelé pleťové buňky, nečistoty i make-up. Je výborným pomocníkem pro každodenní odlíčení a vyčištění všech typů pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný kartáček na obličej Redecker s vepřovými štětinami z pokožky šetrně odstraňuje odumřelé pleťové buňky, nečistoty i make-up. Kartáček z bukového dřeva je tak výborným pomocníkem pro každodenní odlíčení a vyčištění všech typů pleti.

Pleťový kartáček je vyrobený z olejem napuštěného bukového dřeva a velice jemných vepřových štětin. Je výborným pomocníkem pro každodenní odlíčení pleti. Vepřové štětiny lehce a zároveň účinně odstraňují nečistoty, přebytečný kožní maz i suché pleťové buňky.

Pokud na kartáček přitlačíte, dopřejete své pleti lehký neagresivní peeling, který účinně odstraní odumřelé kožní buňky a zároveň nebude pokožku zbytečně dráždit. Kartáček je tak vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku náchylnou k podráždění a přesušení.

Použití: Kartáček i pokožku obličeje lehce navlhčete vodou a jemnými krouživými pohyby odstraňte nečistoty i make-up.

Tip: Kartáček můžete k odlíčení pleti použít samotný nebo na něj aplikovat malé množství vašeho oblíbeného čistícího gelu či pěny.

Ostatní kategorie: Dárky do 300 Kč

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775, Versmold, Německo , tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0

Nenašli jste to pravé? Co tohle?