Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy King Kong 30 ml

Energy King Kong 30 ml

Původní cena: 447 Kč

King Kong obsahuje například kombinaci tolice a ženšenu. Ženšen  příznivě ovlivňuje rozmnožovací funkce a celkovou vitalitu organismu. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přípravek King Kong Energy je širokospektrální regenerační preparát, jenž na základě nejnovějších poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance příznivě ovlivňuje činnost plic, ledvin a močového měchýře.

Rostliny v přípravku King Kong obsahují celou řadu tzv. steroidních saponinů a dalších látek. Kapky obsahují například výtažek z tolice, která má v kombinaci se ženšenem celkově vitalizující přínosy, podporuje vyvážený energetický metabolismus a přispívá k harmonizaci přirozených rozmnožovacích funkcí. Ženšen navíc pozitivně ovlivňuje duševní i fyzickou výkonnost a přirozenou obranyschopnost. Klanopraška pak patří mezi vynikající adaptogeny, působí tonizačně na celý organismus, podporuje mentální pohodu a napomáhá přirozené činnosti dýchacího ústrojí. Na činnost jater pak působí podpůrně také obsažený ostropestřec.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu. Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Mužství, Vitalita, Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?