Terranova Health Koenzym Q10 30 mg Komplex 50 ks

CoQ10 30mg Complex

Terranova Health Koenzym Q10 30 mg Komplex 50 ks

CoQ10 30mg Complex

519
Skladem > 50 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, OD Kotva > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks

Doplněk stravy s koenzymem Q10 pro podporu energetického metabolismu těla. Obohaceno o komplex superpotravin.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu2
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Koenzym Q10 30 mg Komplex Terranova Health (CoQ10 30mg Complex) je doplněk stravy s koenzymem Q10 pro podporu energetického metabolismu těla. Koenzym Q10 je doplněk stravy vhodný cca od 30. věku života. Co v těle konkrétně dělá?

KOENZYM Q10 ÚČINKY

Koenzym Q10 se v těle nachází v každé buňce, jeho hladina s věkem klesá, a tudíž množství energie, které se nám dostává do buněk je pak zbytečně nižší. Koenzym Q10 je důležitý pro zachování vysoké energetické hladiny každé buňky.

Koenzym Q10 je přítomen ve všech tkáních a je znám pro své anti-age účinky a stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. Kolagen je velmi důležitý pro zdravé klouby, pevné kosti, navrací pleti mladiství vzhled, eliminuje vrásky a zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů. Elastin snižuje poškození vlivem UV záření a společně s kolagenem se podílí na zpomalení stárnutí.

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy. Pokud užíváte antikoagulační léky (na ředění krve), antihypertenzivní léky nebo jiné předepsané léky, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete užívat tento přípravek.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Imunita, Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu2

Období odpočinku

Vitamin E – zdatný bojovník proti stárnutí

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?