Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Kojenecký olej Růženka 50 ml

Nobilis Tilia Kojenecký olej Růženka 50 ml

Olej pro novorozence Růženka posiluje jemnou dětskou pokožku obzvláště po náročném či předčasném porodu. Jednoduchá a účinná kombinace výživných zklidňujících látek pleť bohatě vyživuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej pro novorozence Nobilis Tilia Růženka posiluje imunitu jemné dětské pokožky obzvláště po náročném či předčasném porodu. Jednoduchá avšak účinná kombinace výživných zklidňujících látek o citlivou pleť pečuje, zjemňuje ji a zároveň chrání před podrážděním, poškozením i dehydratací.

Základ masážního oleje tvoří jojobový olej, který je svým složením i dalšími vlastnostmi velice podobný lidskému kožnímu mazu. Jojobový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin a také vitaminu E, který pleť aktivně regeneruje. Jemná dětská pleť je tak vyživena do hloubky a zároveň ochráněna před vznikem zánětů či podráždění.

O zklidnění případných podráždění pokožky a zároveň i harmonizaci psychiky se postará růžový olej. Ten svou jemnou vůní pečuje o děťátko, zklidňuje jej a napomáhá zdravému klidnému spánku. Masážní olej tak v jednom kroku spolehlivě ochrání dětskou pleť a zároveň ukolébá miminko ke spánku.

Masáž pro ty nejmenší

Masážní olej Růženka od Nobilis Tilia je určen zejména pro velmi citlivou pokožku malých dětí. Jeho šetrné složení je vyvinuto s maximálním ohledem na citlivou dětskou pokožku, díky čemuž pleť nadměrně nezatěžuje, neumastí a nezanechává ulepený pocit. Pravidelná masáž pokožky krouživými pohyby podporuje mikrocirkulaci v pokožce i svalstvu, stimuluje přirozené regenerační procesy, podporuje hojení a zároveň také posiluje tok krve a lymfy. 

Přírodní jednoduché složení

Masážní olej Nobilis Tilia obsahuje pouze přírodní složky a nenajdete v něm silikony, minerální olej či další syntetické ingredience, jež pokožku zbytečně zatěžují a nemají na ni žádný příznivý vliv. Masážní olej se tak skládá pouze ze tří složek a díky jednoduchosti a dobré snášenlivosti svého složení je vhodný i pro kojence. Masážní olej tak pleť nejen vyživuje a podporuje její hydrataci, ale rovněž dále chrání před podrážděním.

Hedvábně jemná pokožka

Masáže s masážními oleji podporují přirozenou pružnost pokožky, stimulují její prokrvení a urychlují regenerační procesy. Jemný jojobový olej je složením nejbližší přirozenému kožnímu mazu, a tak dodává pokožce dostatečnou výživu, aniž by ji zatěžoval či dráždil. Květová voda z damašské růže pak pokožku zklidňuje, chrání suchou pleť a zároveň podporuje její regeneraci a hojení. Zároveň dodává oleji jemnou vůni, která zklidňuje mysl a podporuje odpočinek a relaxaci.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou pokožku těla nejlépe ihned po koupeli a lehkou masáží rozetřete.

Tip: Masážní olej je mimořádně vhodný po náročném či předčasném porodu, kdy aktivně posiluje imunitu pokožky.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?