Prohlédněte si vaše seznamy přání

Karlovarské Bahenní Lázně Koloidní stříbro 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Koloidní stříbro 50 ml

Koloidní stříbro s koncentrací 50 ppm je vhodné pro povrchovou péči o problematické partie pokožky. Je známé pro své antimikrobiální účinky, regeneruje drobná poranění a působí i proti ekzémům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Koloidní stříbro od firmy Karlovarské Bahenní Lázně s koncentrací 50 ppm je mimořádně účinným přípravkem pro povrchovou péči o problematické partie pokožky. Je známé pro své antimikrobiální účinky a je vhodné pro odstraňování drobných kosmetických nedostatků.

Koloidní stříbro se používá pro své pozitivní účinky při péči o drobná povrchová poškození pokožky, při drobných spáleninách, při zarudnutí způsobéném slunečním zářením a při péči o podrážděnou pokožku.

Koloidní stříbro je účinné proti většině nebezpečných patogenů, jako jsou různé choroboplodné bakterie, nebezpečné viry, plísně, houby či parazité.

Významně zlepšuje stav pleti s akné a se zarudlými skvrnami. Používá se při problémech s nehty a nehtovými lůžky, například při plísňovém onemocnění. Je také skvělým pomocníkem proti zápachu nohou způsobeném bakteriemi a plísněmi.

Použití: Koloidním stříbrem můžete přímo potírat problematické partie, nebo stříbro přelijte do vhodného rozprašovače a poté aplikujte několika střiky na pokožku.

Ostatní kategorie: Kůže, Kosmetika na akné, Plísně

Typy pleti: citlivá pleť

Užití: vnější

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58 , 360 18, KARLOVY VARY - TAŠOVICE, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Kateřina 16. 6. 2017 08:37

Doporučuji na péči o aknózní pleť (a nejen pleť), urychluje hojení boláků a zabraňuje zanícení. Mohu jen doporučit.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?