Karlovarské Bahenní Lázně Koloidní stříbro 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Koloidní stříbro 50 ml

  • Bez DPH 138 Kč

Koloidní stříbro od firmy Karlovarské Bahenní Lázně s koncentrací 50 ppm je mimořádně účinným přípravkem pro povrchovou péči o problematické partie pokožky. Je známé pro své antimikrobiální účinky a je vhodné pro odstraňování drobných kosmetických nedostatků.

Koloidní stříbro se používá pro své pozitivní účinky při péči o drobná povrchová poškození pokožky, při drobných spáleninách, při zarudnutí způsobéném slunečním zářením a při péči o podrážděnou pokožku.

Koloidní stříbro je účinné proti většině nebezpečných patogenů, jako jsou různé choroboplodné bakterie, nebezpečné viry, plísně, houby, paraziti apod.

Významně zlepšuje stav pleti s akné a se zarudlými skvrnami, používá se při problémech s nehty a nehtovými lůžky, například při plísňovém onemocnění. Je také skvělým pomocníkem proti zápachu nohou způsobeném bakteriemi a plísněmi.

Použití: Koloidním stříbrem buď přímo potírejte problematické partie, nebo stříbro přelijte do vhodného rozprašovače a poté aplikujte několika střiky na pokožku.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Colloidal Silver

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, vhodné pro vegany

Typy pleti: citlivá pleť

Užití: vnější

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58, 360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE Česká republika, http://www.provitalit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Kateřina 16. 6. 2017 08:37

Doporučuji na péči o aknózní pleť (a nejen pleť), urychluje hojení boláků a zabraňuje zanícení. Mohu jen doporučit.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?