Biofloral Komplex esencí Dr. Bach síla, vůle, soustředění 20 ml

Biofloral Komplex esencí Dr. Bach síla, vůle, soustředění 20 ml

  • Značka: Biofloral
  • Balení: 20 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

PŮVODNÍ CENA 360 KČKomplex těchto esencí je vhodné užívat při psychické a intelektuální únavě, také pro lepší studijní výsledky, při zkouškách, zvyšuje libido a kreativitu. Biofloral nabízí 8 komplexů Bachových květinových esencí, které Vám pomohou čelit každé životní situaci a udržet si klid a duševní pohodu. Každý komplex tvoří esence nejlépe spolupracující v dané situaci. Bachovy esence: Dr. Ba

PŮVODNÍ CENA 360 KČ

Komplex těchto esencí je vhodné užívat při psychické a intelektuální únavě, také pro lepší studijní výsledky, při zkouškách, zvyšuje libido a kreativitu.
Biofloral nabízí 8 komplexů Bachových květinových esencí, které Vám pomohou čelit každé životní situaci a udržet si klid a duševní pohodu. Každý komplex tvoří esence nejlépe spolupracující v dané situaci.

Bachovy esence: Dr. Bach zasvětil posledních deset let svého života studiu a zkouškám 38 květinových esencí a také metodám jejich výroby. Nalezl v přírodě květiny, které nejlépe odpovídaly špatným emotivním stavům. Tyto květinové esence jsou připravovány v horách Auvergne, kde jsou potřebné divoké květiny sbírány za svítání, kdy je jejich potenciál maximální. Za působení slunečního záření a vody uvolňují květiny své kvality a transformují je do vodního elementu. Aby byly zachovány všechny vlastnosti květin, je přidáván do macerace Cognac v Demeter Bio kvalitě. Květinové esence Biofloral působí do hloubky a harmonizují psychický a energetický systém, aby došlo k překonání strachu, smutku, stresu, nedostatku sebedůvěry a aby se udržela nová emocionální rovnováha. Aby Vám pomohl vybrat správnou esenci, rozdělil Dr. Bach emocionální stavy do sedmi skupin, ve kterých najdete 38 esencí, odpovídajících dané náladě.

certifikáty: AGRICULTURE BIOLOGIQUE, ECOCERT, LA MÉTHOD ORIGINALE DR. BACH
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: skleněný obal s rozprašovačem, papírový přebal

složení: Organic brandy, Flower essence (Olive, Gentian, Cerato, Oak, Hornbeam, Wild Oat)

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Němec Ulrich RAMPP se usadil v srdci hor Auvergne v roce 1979. Dům si postavil z ekologických materiálů vlastníma rukama na výšině vulkanických hor. A tam začíná příběh Biofloralu. Instinkt ho vedl k výzkumům, jak zajistit a udržet nejlepší kvalitu darů, které nám nabízí příroda. Od té doby je Biofloral velice uznávaný za vysokou kvalitu svých produktů. Společnost se zaměřuje na ruční výrobu a zkoumá nové možnosti spolupůsobení produktů. Díky svým výrobkům umožňuje BIOFLORAL každému vejít na území pramene řeky Loiry a získat užitek z bohatých darů této jedinečné oblasti. S rostoucím úspěchem rozšířila společnost i své zázemí a za původním domem Ulricha Ramppa postavila nový dům z přírodních a obnovitelných materiálů - kamene, dřeva a terrakoty, zateplený ovčí vlnou z Auvergne. Dešťová voda se shromažďuje v nádrži a elektrická energie pochází ze 100% obnovitelných zdrojů, vyrábí ji sluneční kolektory a vodní mlýny.Srdce architektury tvoří záhony květin a bylin a vyzařují do okolí ducha této společnosti. Výrobní postupy firmy BIOFLORAL jsou inspirovány mnoha rukopisy pocházejícími ze středověku i z dalších období. Postupy jsou pečlivě dodrežovány, elixíry tedy působí v lidském těle celistvě a do hloubky. Pro některé z nich je nezbytné nechat je zrát několik měsíců, než jsou připraveny k použití.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Biofloral
F-43260
Saint-Pierre-Eynac
France
www.biofloral.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: BIOFLORAL INC. , 675, montée St-François , H7C 2S8 Laval (Québec) Francie, tel: 450.664.4844, http://www.biofloral.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: