Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Mulieres Koncentrovaný univerzální čistič, Bez vůně 1 l

Mulieres Koncentrovaný univerzální čistič, Bez vůně 1 l

Značka: Mulieres
Certifikáty: VEGAN, Ecocert
Certifikát VEGANCertifikát Ecocert
Balení:
279
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Koncentrovaný univerzální čistič je výhodnou ekologickou variantou pro úklid celého vašeho domova na bázi olivového mýdla. Vhodný pro ekzematickou a alergickou pokožku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Koncentrovaný univerzální čistič Bez vůně Mulieres je správnou volbou každé domácnosti, která se vydala ekologickou cestou a hledá účinný, ale zároveň maximálně šetrný čisticí prostředek. Svým složením nejenom že nezatěžuje životní prostředí, ale také je bezpečný pro vaši pokožku. Varianta bez vůně je ideální pro extrémně citlivou a alergickou pokožku. Mulieres obsahuje 99,97 % přírodních a těch nejkvalitnějších ingrediencí.

Mulieres čistič je opravdu univerzální. Využijete jej na podlahu, koupelnu i záchod, troubu či gril, auto nebo okna, zvládne i kuchyňské plochy, ruční mytí nádobí a poslouží i jako ochránce rostlin před škůdci. Koncentrované složení vystačí na mnoho úklidů a zajásá tak i vaše peněženka.

Zajímavostí Mulieres produktů je jejich revoluční balení. Obaly jsou vyráběny z použitých recyklovaných kartonů. Oproti klasickému balení tak ušetří až 70 % plastu. Výrobky neobsahují parabeny, ropné deriváty, syntetické parfemace ani barviva. Přírodní univerzální čistič bez vůně od Mulieres doporučuje i Estonský svaz pro alergiky (Estonian Allergy Federation). Potvrzuje tím jeho bezpečnost a věrohodnost. 

Značka ekodrogerie Mulieres vyrábí šetrné a bezpečné prostředky pro domácnost. Produkty mají unikátní ekologické obaly z recyklovaných kartonů a mohou se pyšnit certifikací Ecocert Vegan. Neobsahují parabeny, látky petrochemického původu, syntetická barviva ani parfemace.

Tip: Naředěný koncentrát nemusíte vypotřebovat na jedno použití. Můžete ho mít připravený ve zředěné podobě a používat opakovaně

Dávkování: Na podlahy a čištění aut: Smíchejte 1 plné víčko (40 ml) čističe s 10 l vody. Odolná špína: Do konzistence pasty smíchejte 1 víčko univerzálního čističe se 4 lžícemi jedlé sody. Použijte například na čištění záchodů či koupelen. Ošetřený povrch následně opláchněte vodou. Mytí oken, pracovních ploch, koupelny či záchoda: V lahvi s rozstřikovačem smíchejte 1 víčko univerzálního čističe s 0,5 l vody. Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu a setřete hadříkem. Okna ještě následně opláchněte čistou nebo octovou vodou. Ruční mytí nádobí, čištění grilu nebo trouby: Přípravek kápněte rovnou na houbičku a pucujte. Anebo použijte mix z předchozího bodu (mytí oken) a stříkejte přímo na nádobí. Oplach ovoce a zeleniny: Do mísy s vodou vmíchejte lžičku univerzálního čističe. V roztoku umyjte ovoce a zeleninu. Zbavíte je tak zbytků nežádoucích látek, například syntetických postřiků proti škůdcům. Ovoce a zeleninu nezapomeňte následně řádně opláchnout studenou vodou. Ochránce proti škůdcům: V lahvi s rozstřikovačem smíchejte 1 víčko univerzálního čističe s 0,5 l vody. Stříkejte přímo na rostliny.

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, suchá pokožka

Výrobce: MULIERES OÜ, Härgmäe 21 , 11625, Tallinn, Estonsko , tel: +372 6049838

Složení:

Voda (30 %) , Mýdlo1 (5-15 %) , Kyselina citronová (do 5 %) , levandulový extrakt1, Sorban draselný, Benzoan sodný
1
Ekologické zemědělství
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Voda (30 %) , Mýdlo1 (5-15 %) , Kyselina citronová (do 5 %) , levandulový extrakt1, Sorban draselný, Benzoan sodný
1
Ekologické zemědělství