SANTE Kondicionér Brilliant Care 200 ml

SANTE Kondicionér Brilliant Care 200 ml

Skladem na pobočce

Kondicionér Briliant Care dodává vlasům zdravý lesk a pružnost, chrání před třepením a poškozením během následné úpravy. Lopuch podporuje regeneraci vlasů a krásný lesk.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kondicionér SANTE Briliant Care dodává vlasům zdravý lesk a pružnost, současně usnadňuje rozčesávání vlasů a chrání je před třepením a poškozením během následné úpravy. Rostlinné oleje a extrakty dodávají vlasu potřebnou výživu, zacelují jeho strukturu a zanechávají vlasy pružné a jemné.

Kondicionér pečuje o všechny typy vlasů díky obsahu výtažků z lopuchu a břízy. Obzvlášť lopuch podporuje regeneraci vlasů, vlasy uhlazuje a současně podporuje jejich zdravý růst a krásný lesk. Burákový olej dodává vlasům nenasycené mastné kyseliny a vitaminy, udržuje vlasy pružné, chrání je před lámáním a třepením. Burákový olej společně s rostlinným glycerinem vlasy intenzivně uhlazují a zacelují, usnadňují rozčesávání a chrání je před poškozením.

Použití: Aplikujte rovnoměrně do délek umytých vlhkých vlasů a nechte 2-3 minuty působit. Poté vydatně smyjte čistou vodou.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

kondiš / Hanka 14. 3. 2012 19:38

Tenhle kondiš je bezva hlavně na suché a hrubé vlasy, které dokáže úžasně zjemnit. Vůně je jemňoučká a moc z vlasů není cítit.

jak pro koho / Michaela 26. 11. 2017 13:02

Jsem majitelka jemnějších vlasů, už poměrně krátce po umytí , po nanesení tohoto kondic., byly vlasy zplihlé. Je sice pravda, že je krásně rozčešete, ale co naplat, když vlasy nevypadají nadýchaně a potřebují zase šampon.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?