Logona Kondicionér na lesk, Bio Argan 200 ml

Logona Kondicionér na lesk, Bio Argan 200 ml

  • Bez DPH 228 Kč

Kondicionér pro lesk vlasů bio Argan podporuje regeneraci a zdravý pěstěný vzhled suchých poškozených vlasů. Arganový a inchi olej o vlasy intenzivně pečují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér pro lesk vlasů Logona bio Argan podporuje regeneraci a zdravý pěstěný vzhled suchých poškozených vlasů. Kombinace rostlinných olejů a výtažků z Aloe vera zaceluje strukturu vlasu po celé jeho délce, posiluje jej a navrací mu pružnost a lesk. Kondicionér o vlasy pečuje a zároveň podporuje snadné rozčesávání.

Kondicionér s arganovým olejem zaceluje poškozené vlasy a navrací jim vitalitu. Kombinace arganového oleje s hroznovým, meruňkovým a sacha inchi olejem o roztřepené vlasy intenzivně pečuje, dodává jim lesk a usnadňuje rozčesávání. Vlasy jsou tak ochráněny před roztřepením při rozčesávání i při následné úpravě horkým vzduchem.

Regenerační kondicionér zanechává vlasy jemné a lesklé také díky šťávě z Aloe vera, zatímco arginin posiluje strukturu vlasů a opravuje roztřepené konečky poškozené barvením i pravidelným stylingem. Arganový kondicionér o suché namáhané vlasy intenzivně pečuje, dodává jim lesk a zdravý vzhled.

Použití: Potřebné množství kondicionéru naneste do délek vlhkých umytých vlasů a nechte 2 - 3 minuty působit. Poté vlasy upravte podle zvyku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Mastné vlasy / Martina 17. 6. 2015 13:05

Kondicionér som si kúpila po jeho uvedení v e-shope, bohužiaľ aj po dobrom vymytí z vlasov, vlasy vyzerajú ako masné alebo ako \"mokrý look\".. Druhý deň je nutné vlasy znovu umyť bez jeho použitia. Asi vlasy vyživí, ale vyzerajú hneď ako masné.. Tento výrobok ma sklamal a to mám Logonu rada.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?