Urtekram Kondicionér sprej dětský 250 ml

Urtekram Kondicionér sprej dětský 250 ml

  • Bez DPH 148 Kč

Kondicionér ve spreji pomáhá bez tahání rozčesat jemné dětské vlásky. Kombinace výtažků z Aloe vera s měsíčkem lékařským a magnolií usnadňuje rozčesávání a současně pečuje o citlivou pokožku hlavy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kondicionér ve spreji Urtekram pomáhá snadno a bez tahání rozčesat jemné dětské vlásky. Kombinace výtažků z Aloe vera s měsíčkem lékařským a magnolií usnadňuje rozčesávání a současně pečuje o citlivou pokožku hlavy. Kondicionér je tak vhodný pro děti i dospělé s přecitlivělou vlasovou pokožkou. Kondicionér lze také použít jako intenzivní bezoplachovou péči.

Kondicionér usnadňuje rozčesávání jemných dětských vlasů díky vysokému obsahu výtažků z Aloe vera a rostlinného glycerinu. Tato kombinace účinných látek strukturu vlasu zaceluje, brání jeho třepení a současně podporuje snadnou úpravu vlasů bez tahání. Bezoplachový kondicionér navíc obsahuje výtažky z měsíčku lékařského a magnolie, které zklidňují citlivou pokožku hlavy a chrání ji před podrážděním. Díky tomu je kondicionér vhodný i pro všechny dospělé s přecitlivělou pokožkou hlavy.

Péče pro nejmenší

Kondicionér Urtekram s Aloe vera a dalšími přírodními výtažky pečuje o jemné dětské vlásky a pomáhá jejich snadnému rozčesávání bez tahání.  Kondicionér ve spreji je velice praktický a vytváří jemnou pečující mlhu, která pomůže snadnějšímu rozčesávání vlasů a dodá vlasům výživu a pružnost. Sprej můžete používat jako bezoplachovou péči na suché či vlhké vlasy nebo jako klasický kondicionér, který vymyjete vodou. 

Přírodní složení

Základní složkou v tomto jemném kondicionéru je výtažek z Aloe vera, jež se vyznačuje významnými hydratačními schopnostmi. Aloe vera výborně váže vodu, proto podporuje hydrataci vlasového vlákna a udržuje vlasy pružné, vyhlazené a hebké. Aloe vera zároveň zklidňuje podráždění vlasové pokožky, mírně chladí a výborně jej snáší i citlivá pokožka hlavy. 

Hebké a vyživené vlasy

V kondicionéru samozřejmě nenajdete žádné zbytečné silikony, parabeny či syntetickou parfemaci, které by dětské tělo zatěžovaly. Přírodní výtažky nedráždí pokožku hlavy a jsou maximálně účinné. Výtažek z měsíčku lékařského podporuje regeneraci vlasů a zároveň má zklidňující účinky, zatímco glycerin vlasy zvlhčuje a pomáhá jejich snadnému rozčesávání bez zacuchání či tahání. 

Použití: Kondicionér rovnoměrně nastříkejte do délek vlhkých umytých vlasů a nechte pár minut působit. Poté můžete vymýt čistou vodou, či nechat úplně vstřebat jako bezoplachovou péči. Lze aplikovat i do suchých vlasů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?