Glyde Kondomy Slimfit 10 ks

Glyde Kondomy Slimfit 10 ks

  • Bez DPH 198 Kč

Kondomy Glyde Slimfit mají čistě rostlinný původ bez přídavku zbytečných chemikálií, nezatěžují tak naše zdraví a jsou také vhodné i pro vegany. Při výrobě běžných kondomů se používá množství chemikálií, které mohou mít na svědomí podráždění, alergické reakce či zdravotní problémy. Navíc jsou máčeny v živočišné bílkovině, kaseinu. Glyde při výrobě používá čistě rostlinné látky, takže jsou kondomy naprosto zdravotně nezávadné.

Bezbarvé kondomy Slimfit jsou vyrobeny z přírodního latexu a bez přídavku zbytečných chemikálií, takže zbytečně nezatěžují životní prostředí, naše zdraví a ani nezpůsobují podráždění. Díky jedinečné metodě výroby jsou kondomy tenké a přesto vás dokáží ochránit stejně jako jiné prezervativy.

Tip: Kondom má velikost 49x170 mm.

Upozornění: Před použitím si pečlivě přečtěte příbalové informace. Uchovávejte v chladu a suchu. Nepoužívejte po datu expirace.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Přírodní kaučukový latex

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez parfemace, bez silikonů, vhodné pro vegany

Výrobce: Glyde Health Pty. Ltd., POX Box 178, Ingleburn, 1890 Syndey Austrálie, tel: +611 300 364 811, http://www.glyde-condoms.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Kondomy Maxi 10 ks

Kondomy Maxi mají čistě rostlinný původ bez přídavku zbytečných chemikálií, a jsou tak vhodné i pro vegany. Díky jedinečné metodě výroby jsou tenké, a přesto vás spolehlivě ochrání.

Kondomy Ultra 10 ks

Kondomy Ultra mají čistě rostlinný původ bez přídavku zbytečných chemikálií, a jsou tak vhodné i pro vegany. Díky jedinečné metodě výroby jsou tenké, a přesto vás spolehlivě ochrání.