Delibutus Konopná mast Bezbolestný pohyb 50 ml

Delibutus Konopná mast Bezbolestný pohyb 50 ml

  • Bez DPH 207 Kč

Konopná mast Bezbolestný pohyb pečuje o zdraví celého pohybového aparátu díky obsahu protizánětlivých esenciálních olejů. Zlepší prokrvení svalů a pohyblivost kloubů, uvolní napětí a zmírní bolest.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopná mast Delibutus Bezbolestný pohyb pečuje o zdraví celého pohybového aparátu díky obsahu protizánětlivých esenciálních olejů. Ty nejenom že zlepší prokrvení svalů a pohyblivost kloubů, uvolní napětí a zmírní bolest, ale také eliminují výskyt případných zánětů.

Mast v sobě spojuje konopný a kokosový olej, které působí lehce antisepticky a eliminují tak riziko vzniku zánětu. Kromě toho oleje společně s bambuckým a kakaovým máslem snadno proniknou do hlubších vrstev pokožky, kde podpoří léčivé a regenerační účinky esenciálních olejů.

Oleje z eukalyptu, vetiveru a levandule obsahují množství rostlinných silic, které zlepšují prokrvení pokožky i svalů, současně působí lehce dezinfekčně a mírní otoky. Při pravidelné masáži uvolňují zatuhlé klouby i namožené svaly, mírní bolest a umožňují snadnější pohyb.

Použití: Malé množství masti ohřejte v dlaních a aplikujte na poškozenou pokožku a bolavé svaly. Lehce vmasírujte. Používejte podle potřeby i několikrát denně, dokud problémy neodezní.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?