Guaranaplus Kotvičník + Maca, kapsle 100 ks

Guaranaplus Kotvičník + Maca, kapsle 100 ks

Maca je bylinka, která podporuje vytrvalost a celkovou vitalitu. Spolu s kotvičníkem pak také pozitivně působí na pohlavní orgány či hormonální aktivitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle od Guaranaplus v sobě kombinují účinky kotvičníku a macy. Maca je známá tím, že podporuje vytrvalost a celkovou vitalitu organismu, pozitivně ovlivňuje také psychiku. Je zdrojem fytoestrogenů, působí příznivě na pohlavní orgány, hormonální aktivitu a plodnost.

Kotvičník má však také tonizační účinky a pomáhá tělu dodávat energii. Přispívá k optimálnímu fungování močové soustavy, nervového systému a také dýchacích cest. Kotvičník je dále vhodný k udržení normální činnosti kardiovaskulárního systému a mimo jiné pozitivně ovlivňuje srážlivost krve. Nabízí však příznivé účinky také na pokožku či dásně a podporuje přirozenou činnost imunitního systému.

Dávkování: Užívejte 2x denně 2 kapsle po jídle.

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při chudokrevnosti. Vhodný pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny, Klouby a svaly, Vitalita

Výrobce: GUARANAPLUS s.r.o., Hradební 1218, 686 01 Uherské Hradiště Česká republika, tel: 777 572 038, http://guaranaplus.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?