Saloos Koupelový olej na nohy 125 ml

Saloos Koupelový olej na nohy 125 ml

  • Bez DPH 102 Kč

Koupelový olej Na nohy přináší během koupele unaveným a těžkým nohám pocit úlevy a osvěžení. Odstraňuje bolest, zmírňuje křeče a otoky. Je vhodný nejen do koupele, ale i pro lázně nohou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Koupelový olej Na nohy Saloos je určený pro uvolnění a relaxaci chodidel po náročném dni. Jemně čistí pokožku a umývá nečistoty celého dne. Vysoký podíl rostlinných olejů, slunečnicového a sezamového, zabraňuje vysušování pokožky během koupele. Regenerují, zjemňují a zvláčňují pokožku.

Koupelový olej Na nohy přináší během koupele unaveným a těžkým nohám pocit úlevy a osvěžení. Odstraňuje bolest, zmírňuje křeče a otoky. Studené nohy prokrví a prohřeje a velmi účinně bojuje proti plísním nohou. Regeneruje suchou a popraskanou kůži na patách a hojí drobná poranění. Je vhodný nejen do koupele, ale i pro samostatné lázně nohou.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat tělové mléko, máslo, olej nebo jiný hydratační přípravek. Koupelové oleje obnovují přirozený lipidový filtr pokožky, a tak posilují její obranyschopnost.

Koupel pro vaše nohy

Koupelový olej Saloos určený pro nohy účinně uleví od bolestí a napětí a pomůže vám obnovit síly. Výhodou jemného koupelového oleje je především to, že již během pravidelné očisty pečuje o vaši pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na vysušenou pokožku, která často bývá právě v oblasti pat či plosek nohou.

Očista i péče v jednom

Olej pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pokožku vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, které mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je vhodný pro pravidelnou péči o nohy, má pečující i antiseptické účinky, pomáhá při chronických obtížích a dopřeje vám opět lehký krok. 

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří samozřejmě rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti poškození a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Proti bolestem i křečím

Koupel nohou oceníte zejména v případě, že stojíte celý den na nohou. Koupelový olej pomáhá proti otokům a zmírňuje pocit těžkých nohou, podporuje správnou cirkulaci krve a posiluje žilní systém. Přináší okamžité osvěžení pro unavené nohy, ihned ulevuje od bolestí z namáhaného svalstva a kloubů. Pomáhá také proti křečím a prokrvuje studené nohy. 

Použití: 1-2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34-36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?