Lanco Kousátko koruna 1 ks

Lanco Kousátko koruna 1 ks

Značka: Lanco
Balení:
244
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kousátko z přírodního kaučuku ve tvaru koruny je bezpečné pro novorozence i batolata. Neobsahuje žádné nežádoucí látky a je biologicky odbouratelné. Díky velikosti a tvaru je snadno uchopitelné i malými ručičkami.

Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kousátko koruna Lanco je vyrobeno z přírodního kaučuku, které je bezpečné pro novorozence i batolata. Přírodní kaučuk pochází z plantáží stromů Hevea brasiliensis (kaučukovník brazilský) pěstovaných v Malajsii.

Dětské kousátko jemně masíruje dásně díky kombinaci výstupků, měkčích a tvrdších částí a přináší tolik potřebnou úlevu od bolesti. Stimuluje dětský hmat, chuť i zrak. Skvělá vůně a chuť přírodní gumy je u dětí velice oblíbená.

Kousátko je zároveň i skvělou hračkou.

Neobsahuje žádné nežádoucí látky (BPA, PVC, ftaláty, kadmium, parabeny, nitrosaminy) a je biologicky odbouratelné. Díky velikosti a tvaru je snadno uchopitelné i malými ručičkami. Je ručně malované bezpečnými barvami na rostlinné bázi.

Obal kousátek je ze 100% recyklovaného kartonu. 

Tip: Kousátka Lanco jsou správnou volbou pro holky i kluky! Jsou vyrobena ve fair trade podmínkách.

Lanco, to jsou ekologické hračky bezpečné pro děti i planetu. Jsou vyráběny ze 100% přírodního kaučuku, který pochází z plantáží kaučukovníku brazilského v Malajsii. Biologicky odbouratelný kaučuk je ideální alternativou umělé hmoty a nepředstavuje zátěž pro životní prostředí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Lanco, Alexandre Goicoetxea 6 , 08960, Barcelona, Španělsko

Z blogu1

Lanco: Hračky a kousátka z přírodního kaučuku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?