Martina Gebhardt Krém Aloe Vera 50 ml

Martina Gebhardt Krém Aloe Vera 50 ml

  • Bez DPH 667 Kč

Krém Aloe vera je bohatý na rostlinné oleje, bambucké máslo či lanolin, zklidňuje a pokožku náchylnou k podráždění a pečlivě ji regeneruje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krém Aloe vera Martina Gebhardt působí na problematickou pleť náchylnou k rychlému podráždění díky obsahu zklidňujících bylinných výtažků. Obsažená šťáva z Aloe vera podporuje obnovu kožních buněk a současně přispívá k hydrataci a regeneraci pokožky.

Blahodárné vitaminy a minerály obsažené v Aloe vera podporují dlouhotrvající a rovnoměrně opálený vzhled pokožky, a navíc ji zklidňují po delším pobytu na sluníčku. Krém je proto mimořádně vhodný jako lehká pleťová péče v letním období. Aloe vera navíc dokáže stabilizovat funkce mazových žláz. Mastná pokožka tak produkuje méně mazu, zatímco suchá pokožka se zbavuje nevzhledných šupinek.

Aloe vera za pomoci bambuckého másla, avokádového a sezamového oleje pokožku hydratují a uzamykají v ní potřebné živiny, zatímco extrakty z čajovníku působí antibakteriálně. Antioxidanty obsažené v čaji chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy a dodávají jí zdravý a svěží vzhled.

Použití: Malé množství krému naneste na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Aplikujte ráno a večer.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Favorit na noc / Zuzana 16. 3. 2017 11:12

Používám jako noční krém. Jeden z nejlepších, co jsem měla. Vzhledem ke složení jsem očekávala hodně mastnou konzistenci, ve skutečnosti je jen trošku. Na noc to nevadí a jako denní přes zimu do klimatizované místnosti ideální! Cena je přiměřená, krém vydrží hodně dlouho, stačí jen malinko (normální pleť, přes zimu se sklonem k vysušování). Jen každého varuji: horní víčko netěsní, dejte si pozor, ať jako já neztratíte tu placatou příklopku, krém potom "oxiduje" a je třeba ho špachtličkou častou míchat.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?