Energy Krém Cytovital 50 ml

Energy Krém Cytovital 50 ml

  • Bez DPH 273 Kč

Bioinformační krém Cytovital pro výživu a regeneraci buněk pokožky pomáhá revitalizovat kůži a zabraňuje vzniku známek stárnutí. Působí také na harmonizaci hormonálního systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační krém Energy Cytovital je skvělý přípravek pro výživu buněk pokožky, který podporuje její silnou regeneraci a reparaci. Cytovital je účinným zdrojem energie pro kůži a pravým přírodním omlazovadlem. Krém má celkově pozitivní vliv na harmonizaci hormonálního systému a napomáhá podporovat přirozenou revitalizační schopnost organismu.

Díky složení z přírodních bylinných výtažků pomáhá při detoxikaci organismu a působí jako ochrana proti škodlivým volným radikálům, které jsou nejpravděpodobnější příčinou stárnutí jak kůže, tak těla jako celku. Je výborným prostředkem při hojení narušené kůže, vhodný například pro péči o jizvy, odřeniny či jiné typy ran. Urychluje regeneraci tkání a podporuje správnou činnost metabolismu díky účinkům na štítnou žlázu, slinivku, nadledviny a srdce.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanýmí extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Rhaponticum Carthamoides Root Extract, Zathoxylum Piperitum Extract, Polygonatum Multiflorum Extract, Glycyrhizza Glabra Extract, Linaria Vulgaris Extract, Liriosma Ovata Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Vanilla Planifolia Extract, Zingiber Officinale Extract, Centella Asiatica Extract, Pimpinella Anisum Extract, Foeniculum Vulgare Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sesamum Indicum Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Arachis Hypogaea Oil, Myreth-23, Hemp Seed Oil, Ricinus Communis Oil, Dimethicone, Petrolatum, Papaver Orientale Oil, Helix Pomatia Extract, Tocopheryl Acetate, Isoparaffin, Polyacrylamide, Eisenia Foetida Extract, Parfum, Benzyl Alcohol, Lecithin, Potassium Humate, Aqua, Retinol, Glyceryl Stearate, Azelaic Acid, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, BHT, Betaglucan, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Dracaena Draco Extract, Damar Extract, Succinic Acid, Lineol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Quaternium-15

Možné alergeny: Parfum, Benzyl Alcohol, Lineol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů

Specifická označení: bioinformační produkty

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, normální pleť

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Křemelina

Křemelina je přírodním zdrojem křemíku, který je důležitý pro správnou činnost celého těla. Navíc, tělo celkově očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při nedostatku energie či oslabené imunitě.