Energy Krém Droserin 50 ml

Energy Krém Droserin 50 ml

  • Bez DPH 273 Kč

Bioinformační krém Droserin s regeneračními účinky působí především na oblast plic, tlustého a tenkého střeva a srdce. Díky komplexnímu působení napomáhá k lepšímu stavu pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační širokospektrální regenerační krém Energy Droserin ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, srdce, jater, žaludku,  a tím i stavy, které se pojí s nedostatečnou či narušenou funkcí těchto oblastí. Podle tradiční čínské medicíny mají plíce úzký vztah k pokožce těla, proto krém působí rovněž na její kvalitu a dobrý stav.

Droserin má účinky na dýchací systém pomocí ovlivnění plicní energetické dráhy, podporuje tak správné dýchání a efektivní přenos živin a tekutin v organismu. Obsahuje také velké množství draslíku, vápníku, sodíku, síry, hořčíku, fosforu, křemíku, bóru, stroncia, lithia, železa a dalších prvků a minerálů. Díky výtažku z jablečného octa působí jako přírodní AHA kyseliny a má blahodárný vliv na unavenou a ochablou pokožku.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájska. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanými extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pulmonaria Officinalis Extract, Rosa Centifolia Extract, Cinchona Calisaya Extract, Sophora Japonica Extract, Verbascum Thapsus Extract, Zingiber Officinale Extract, Cetraria Islandica Extract, Tussirago Farfara Extract, Galeopsis Segetum Extract, Glycyrhizza Glabra Extract, Hyssopus Officinalis Extract, Thymus Vulgaris Extract, Aralia Cordata Extract, Curcuma Longa Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Origanum Vulgare Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Tropaoleum Majus Extract, Althea Rosea Extract, Cetearyl Alcohol, Hemp Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Arachis Hypogaea Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Stearic Acid, Sorbitol, Petrolatum, Myreth-23, Tocopheryl Acetate, Papaver Orientale Oil, Dimethicone, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Parfum, Isoparaffin, Polyacrylamide, Benzyl Alcohol, Retinol, Potassium Humate, Laureth-4, Dehydroacetic Acid, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, BHT, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Quaternium-15

Možné alergeny: Propylene Glycol, Parfum, Benzyl Alcohol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: bez glycerinu, bez parabenů

Specifická označení: bioinformační produkty

Typy pleti: normální pleť

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?