Eco Cosmetics Krém kojenecký Nappy na opruzeniny, Baby 50 ml

Eco Cosmetics Krém kojenecký Nappy na opruzeniny, Baby 50 ml

Původní cena: 299 Kč
Skladem 3 - 5 ks

Ošetřující dětský krém Nappy je určen pro jemnou pokožku citlivých partií, jako je oblast plenek. Obsažené výživné oleje a rostlinné máslo dodávají křehké kůži potřebnou výživu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ošetřující dětský krém Nappy Eco Cosmetics je určen pro velmi jemnou pokožku v citlivých a na podráždění náchylných partiích, jako je oblast plenek. Obsažené výživné oleje a rostlinné máslo dodávají křehké kůži potřebnou výživu a zároveň ji pomáhají chránit před dalším podrážděním. Vzácné extrakty z granátového jablka a rakytníku přispívají k rychlejšímu hojení a celkové regeneraci pokožky.

Bambucké máslo spolu s olivovým a jojobovým olejem pokožku řádně promašťují a pomáhají obnovit její přirozený hydrolipidový film, který ji chrání před opětovným podrážděním a také proti nepříznivému působení vlhkosti, zapaření a následnému vzniku opruzenin, na které je pleť malých kojenců náchylná.

Výtažek z rakytníku má výborné protizánětlivé účinky, velmi příznivě působí na podrážděnou a oslabenou pokožku, zvyšuje její pružnost a odolnost. Extrakt z granátového jablka je bohatý na rostlinné polyfenoly, které pohlcují volné radikály a přispívají tak k regeneraci pleti. Dále obsažený zinek je velmi účinná látka pro zlepšení stavu opruzenin. Vysušuje přebytečnou vlhkost na pokožce, mírně dezinfikuje, zklidňuje začervenání a pocity pálení a napomáhá urychlovat hojení.

Použití: Naneste malé množství krému na podrážděnou pokožku.

Výrobce: eco cosmetics GmbH & Co. KG, Hildesheimerstr. 353, D-30880 Laatzen Německo, www.eco-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?