Eco Cosmetics Krém kojenecký Nappy na opruzeniny, Baby 50 ml

Eco Cosmetics Krém kojenecký Nappy na opruzeniny, Baby 50 ml

Ošetřující dětský krém Nappy je určen pro jemnou pokožku citlivých partií, jako je oblast plenek. Obsažené výživné oleje a rostlinné máslo dodávají křehké kůži potřebnou výživu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ošetřující dětský krém Nappy Eco Cosmetics je určen pro velmi jemnou pokožku v citlivých a na podráždění náchylných partiích, jako je oblast plenek. Obsažené výživné oleje a rostlinné máslo dodávají křehké kůži potřebnou výživu a zároveň ji pomáhají chránit před dalším podrážděním. Vzácné extrakty z granátového jablka a rakytníku přispívají k rychlejšímu hojení a celkové regeneraci pokožky.

Bambucké máslo spolu s olivovým a jojobovým olejem pokožku řádně promašťují a pomáhají obnovit její přirozený hydrolipidový film, který ji chrání před opětovným podrážděním a také proti nepříznivému působení vlhkosti, zapaření a následnému vzniku opruzenin, na které je pleť malých kojenců náchylná.

Výtažek z rakytníku má výborné protizánětlivé účinky, velmi příznivě působí na podrážděnou a oslabenou pokožku, zvyšuje její pružnost a odolnost. Extrakt z granátového jablka je bohatý na rostlinné polyfenoly, které pohlcují volné radikály a přispívají tak k regeneraci pleti. Dále obsažený zinek je velmi účinná látka pro zlepšení stavu opruzenin. Vysušuje přebytečnou vlhkost na pokožce, mírně dezinfikuje, zklidňuje začervenání a pocity pálení a napomáhá urychlovat hojení.

Použití: Naneste malé množství krému na podrážděnou pokožku.

Výrobce: eco cosmetics GmbH & Co. KG, Hildesheimerstr. 353, D-30880 Laatzen Německo, www.eco-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?