Martina Gebhardt Krém meduňkový 50 ml

Martina Gebhardt Krém meduňkový 50 ml

  • Bez DPH 464 Kč

Meduňkový krém Martina Gebhardt aktivně pečuje o mladou problematickou pokožku náchylnou k tvorbě akné a nedokonalostí. Kombinace bylinných výtažků z meduňky, vilínu a mnohých dalších společně s rostlinnými másly a oleji mastnou i smíšenou pleť skvěle vyživuje, aniž by ji zbytečně zatěžovala a současně harmonizuje činnost mazových žláz.

Krém pečuje o mladou problematickou pokožku díky obsahu antibakteriálních výtažků z meduňky, ale i vilínu viržinského, zeleného čaje a růžové vody. Tato jedinečná kombinace rostlinných látek pokožku zklidňuje, vyrovnává její barevný tón a stabilizuje činnost mazových žláz.

Bylinné výtažky společně s olivovým olejem a bambuckým a kakaovým máslem hydratují pleť do hloubky, aniž by ji zbytečně zatěžovaly, ucpávaly póry či podněcovaly vznik zánětů. Naopak skvěle regenerují stroupky po akné i jiné drobné nedokonalosti. Mastné pokožce se tak dostane potřebné výživy a zklidnění v jednom kroku, méně se mastí a získává zdravější sjednocený vzhled.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Stojí za vyzkoušení / Lucie 10. 1. 2016 17:00

Krém jsem si pořídila na aknózní a zároveň sušší pokožku. Co se týče efektu na akné, malé zlepšení po 2 měsísích používání možná pozoruji, ale nedovedu vyloučit i vliv hormonálních změn. Určitě bych ale neřekla, že by se zhoršilo. Co se týče hydratace, je určen podle mně hlavně na normální pokožku, která není příliš přesušená. Mírnou zimu a sušší pokožku na tvářích, ale zvládl. Vůně je specifická, ale já jsem si ji hned zamilovala. Krém je na nanášení hutnější, což umožňuje lépe pokožku masírovat, ale krém se během chvíle krásně vsákne a pleť mastná rozhodně není, naopak příjemná na dotek. Při použití ráno a večer vystačí asi na 3 měsíce.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?