Energy Krém Ruticelit 50 ml

Energy Krém Ruticelit 50 ml

  • Bez DPH 273 Kč

Bioinformační regenerační krém Ruticelit se širokospektrálním účinkem působí příznivě na elasticitu cévních kapilár a pomáhá tak při zánětech žil, křečových žilách či bércových vředech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Energy Ruticelit je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vysoce účinnými látkami jako liposomy, AHA kyseliny a vitaminy. Tento přípravek obsahuje cenné výtažky z rašeliny, které mají výrazný protizánětlivý a protiplísňový účinek. Současně také příznivě působí na pevnost a elasticitu cévních kapilár a urychluje hojení pokožky.

Podle tradiční čínské medicíny ovlivňuje Ruticelit především energetickou dráhu srdce, sleziny, slinivky, tlustého střeva, jater a ledvin. Působí na problémy, které se pojí k nedostatečné či poškozené funkci těchto drah. Hlavní obsahovou složkou Ruticelitu je rostlinná látka rutin a celá řada dalších flavonoidů, díky kterým pomáhá při zánětech žil, bércových vředech, hemoroidech, křečových žilách či zánětlivých stavech pokožky a nervů. Je vhodný pro osvěžení cév nohou po dlouhém stání, napětí v lýtkách nebo při těžkých unavených nohách.

Bioinformační regenerační krémy Energy obsahují vyvážený bylinný komplex přírodních výtažků a vysoké množství na minerály bohaté termální vody z Podhájské. Jejich exkluzivní složení tak komplexně pomáhá ovlivnit celou škálu oblastí v organismu a zaměřuje se tak na široké spektrum obtíží a případných onemocnění. Krémy se skládají z liposomů s maximálně koncentrovanými extrakty, jež pronikají do hloubky kůže a působí v cílené lokalizaci.

Použití: Krém aplikujte lokálně ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně nad místa uložení orgánů nebo na oblasti jejich reflexních zón a energetických drah. Krém je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sanguisorba Officinalis Extract, Melilotus Officinalis Extract, Hamamelis Virginiana Extract , Anthyllis Vulneraria Extract, Calendula Officinalis Extract, Ribes Nigrum Leaf Extract, Ruta Graveolens Extract, Sophora Japonica Extract, Symphytum Officinale Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Polygonum Fagopyrum Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hypericum Perforatum Extract, Equisetum Arvense Extract, Arnica Montana Extract, Cetearyl Alcohol, Linum Usitatissimum Seed Oil, Glycine Soja Oil, Ricinus Communis Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Petrolatum, Dimethicone, Myreth-23, Stearic Acid, Isoparaffin, Polyacrylamide, Parfum, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Eisenia Foetida Extract, Retinol, Benzyl Alcohol, Laureth-4, Phospholipids, Dehydroacetic Acid, Commiphora Myrrha Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, BHT, Potassium Humate, Limonene, Linalool

Možné alergeny: Parfum, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů

Specifická označení: bioinformační produkty

Typy pleti: normální pleť

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?