Prohlédněte si vaše seznamy přání

Logona Krémová barva na vlasy kaštanově hnědá, 230 150 ml

Logona Krémová barva na vlasy kaštanově hnědá, 230 150 ml

Krémová barva na vlasy kaštanově hnědá má čistě přírodní složení a nepoškozuje přirozené pigmenty a strukturu vlasů. Poskytuje výraznou barvu a lesk.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Foto je ilustrační, došlo ke změně obalu.

Krémová barva na vlasy kaštanově hnědá od značky Logona neobsahuje syntetické konzervační, barvicí a vonné látky, peroxidy ani amoniak. Barva teda umožňuje 100% přírodní šetrné barvení bez poškození struktury vlasu nebo jeho přirozených pigmentů. Barva nenarušuje vlasovou strukturu tak, jako to dělají chemické barvy, ale ovine se jako ochranný film, kolem každého vlasu zvlášť. Dodané ošetřující a pěsticí látky, jakými jsou pšeničné proteiny nebo jojobový olej, navíc poskytují vlasům lesk, plnost a bohatost.

Jedinečné spojení individuální barvy vlasů s touto krémovou barvou na vlasy v kaštanově hnědém odstínu, který je vhodný pro blond až tmavě hnědé vlasy, vytvoří na vašich vlasech živoucí a jasný barevný odstín. Výsledek bude výrazný a dlouhodobý. Barvy Logona pravidelně procházejí testováním na přitomnost pesticidů a těžkých kovů, takže si můžete být jisti tím, že úpravou zhledu nezatěžujete zbytečně organismus ani prostředí nebezpečnými látkami.

Použití: Barvu naneste pomocí štětce rovnoměrně na celé vlasy, nasaďte přiloženou čepici a nechte působit 15 minut až 2 hodiny. Můžete použít také pouze na odrosty.

Barva: hnědá, kaštanová

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese , D-31020, Salzhemmendorf, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?