Lily Lolo Mineral Cosmetics Krémová báze pod oční stíny Eye Primer 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Krémová báze pod oční stíny Eye Primer 4 g

  • Bez DPH 313 Kč

Krémová báze pod oční stíny neutralizuje a lehce zakrývá barevné nedokonalosti očního okolí. Aplikovaná báze sjednotí barvu očního okolí a zároveň připraví vhodný podklad pro aplikaci očních stínů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní krémová báze pod oční stíny Lily Lolo neutralizuje a lehce zakrývá barevné nerovnosti a nedokonalosti očního okolí. Aplikovaná báze sjednotí barvu očního okolí a zároveň připraví vhodný podklad pro aplikaci očních stínů.

Báze obsahuje dva odstíny, které můžete podle potřeby libovolně míchat. Tělový odstín Buff zakrývá jemné nedokonalosti a barevně sjednocuje pleť, zatímco žlutý odstín Lemon maskuje tmavé kruhy pod očima.

Podkladovou bázi tak můžete použít místo korektoru, nejen v oblasti očí, ale také jako podklad pro sypké i kompaktní oční stíny. Díky jedinečnému složení báze zvýrazní barvu použitého stínu a maximálně prodlouží jeho výdrž.

Použití: Podkladovou bázi aplikujte čistými prsty nebo štětečkem na oční víčka a oční okolí. Jemně rozmažte do ztracena. V případě potřeby je možné krémovou bázi vrstvit.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

už nikdy víc / Blanka 6. 4. 2017 18:23

Od báze pod oční stíny očekávám, že prodlouží výdrž stínů - zde se to absolutně nepovedlo. Jakobych žádnou bázi nepoužila. Navíc je báze nehorázně drahá! Nedoporučuji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?