Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele grapefruit

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele grapefruit

Skladem > 50 ks

Krémová koupelová kulička s kousky sušeného grapefruitu promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel a bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano s kousky sušeného grapefruitu promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje kousky sušeného ovoce i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Grapefruit má výborné antiseptické účinky, působí protizánětlivě, ale také dodá koupeli osvěžující nahořklou vůni, která vás povzbudí a příjemně naladí.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamín E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nádherná vůně / Jitka 30. 5. 2013 10:19

člověk by si kousnul :-) hezky optimisticky provoní i celé tělo, osvěží a povzbudí náladu

/ Monika 19. 10. 2018 14:39

Voní vážně nádherně. Dokonalá pro zimní dny.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?