Rosenrot Naturkosmetik Krémový deodorant květinová louka 50 g

Deo Cream Flower Meadow

Rosenrot Naturkosmetik Krémový deodorant květinová louka 50 g

Deo Cream Flower Meadow

309
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Karlín > 4 ks / Praha, OD Kotva > 2 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks

Deodorant s květinovou, typicky ženskou vůní efektivně bojuje proti nepříjemnému zápachu. Zároveň o pokožku náležitě pečuje. Je vhodný také pro vegany.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

BiOOO.cz je exkluzivním prodejcem produktů značky Rosenrot Naturkosmetik pro ČR.

Zpátky k přírodě bez plastů

Krémový deodorant s květinovou vůní eliminuje nepříjemný zápach vznikající rozkladem složek potu a díky kukuřičnému škrobu efektivně odvádí vlhkost. Díky absenci živočišných složek je vhodný také pro vegany.

Tento přírodní deodorant obsahuje bambucké máslo, které zklidňuje, zjemňuje a udržuje pokožku v podpaží pružnou. Kokosový olej má antimikrobiální a protizánětlivý účinek a podporuje přirozený proces hojení pokožky.

Deodorant neucpává póry, umožňuje pokožce přirozeně dýchat a detoxikovat.

 • bez hliníkových solí
 • bez syntetické parfemace
 • bez parabenů
 • bez alkoholu
 • bez silikonů
 • bez barviv
 • bez palmového oleje

Rosenrot Naturkosmetik

 • certifikovaná BIO výroba
 • vlastní vývoj a produkce výrobků
 • 100% přírodní německá kosmetika
 • největší výběr v rámci sortimentu tuhé kosmetiky
 • prémiové ingredience, lokální suroviny
 • ruční výroba

100% certifikovaná přírodní kosmetika

Ve společnosti Rosenrot Naturkosmetik věří v léčivou sílu přírody a vědomě se proto vyhýbají používání parafínů, parabenů, silikonů, syntetických konzervantů a barviv. Všechny tuhé přírodní kosmetické výrobky od Rosenrot jsou také certifikovány v souladu s vysokým Standardy Cosmos Ecocert.

Cruelty free & Vegan

V souladu s nařízením EU o kosmetických přípravcích a přísnými požadavky Cosmos Ecocert, si můžete být jisti, že Rosenrot Naturkosmetik nepoužívá žádné suroviny, které by byly testované na zvířatech. Na výběr svých dodavatelů a jejich kontrolu klade velký důraz. Většina produktů je navíc také veganská.

Udržitelnost & plastic-free 

Rosenrot Naturkosmetik je jedním z průkopníku přírodní kosmetiky a udržitelnost je nepostradatelnou, hluboce zakořeněnou součástí firemní filozofie od jejího počátku v roce 2015. K tomu samozřejmě patří také úplné vyhýbání se plastům ve svých výrobcích a pokud je to možné, tak také v obalech.

Použití: Používejte, prosím, střídmě. Prstem vmasírujte do čerstvě umytého podpaží a nechte krátce zaschnout. V případě potřeby si po použití umyjte ruce.

Upozornění: Krémový deodorant může při vyšších teplotách zkapalnit, což nijak neovlivňuje jeho účinnost. V případě zkapalnění krátce promíchejte a uložte na chladné místo (případně do lednice). Při normální pokojové teplotě nemusí být deodoranty skladovány v chladničce.

Rosenrot Naturkosmetik je průkopníkem v oblasti přírodních organických vlasových a tělových produktů v pevné formě a byl jedním z prvních výrobců organické kosmetiky, kteří získali prestižní pečeť Cosmos Ecocert pro své pevné produkty. Ve společnosti Rosenrot se zaměřují na vývoj pouze těch nejlepších organických kosmetických produktů vyrobených se vzácným řemeslným zpracováním - pro nejvyšší standardy péče o vaši pokožku a vlasy.

Výrobce: Rosenrot Naturkosmetik GmbH, Röntgenstraße 1 , D-23701 , Eutin, Německo

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?