Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Crystal Spring Krystalový deo roll-on levandule a vanilka, Pure Aura 75 ml

Crystal Spring Krystalový deo roll-on levandule a vanilka, Pure Aura 75 ml

Značka: Crystal Spring
Certifikáty: VEGAN
Certifikát VEGAN
Balení:
229
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Roll-on obsahující velký podíl kamence ochrání vaše podpaží před přílišným pocením i nevítaným zápachem. Současně jemnou pokožku zklidní a provoní ji po levanduli a vanilce.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Krystalový deo roll-on s vůní levadnule a vanilky potěší všechny něžné duše. Pokud s sebou nechcete nosit klasický kamenec, pak je tenhle deo roll-on přesně pro vás. Spojuje v sobě účinky klasického krystalu a praktičnost obalu. Nabízí dlouhotrvající ochranu před nadměrným pocením i nežádoucím zápachem a nezanechává bílé stopy na oblečení.

Žádný triclosan ani nebezpečné sloučeniny hliníku. Krystalový roll-on obsahuje pouze suroviny, které jsou přátelské jak k lidskému tělu, tak k přírodě. Základ tvoří kamenec, který pomůže lehce stáhnout póry, čímž výrazně omezí pocení. Současně má antibakteriální účinky, a spolu s jedlou sodou tak pomůže podpaží ochránit před nevítaným zápachem. Šťáva z Aloe vera se postará o to, aby pokožka zůstala během dne zklidněná a nedošlo k jejímu začervenání. To vše ještě korunuje přírodní parfemace sladké vanilky a lehce kořeněné levandule.

Použití: Deodorant naneste na čistou suchou pokožku podpaží.

Výrobce: Crystal Spring, Unit 17, Monks Brook Industrial Estate , SO53 4RA, Eastleigh, Hampshire, Velká Británie , tel: 023 8026 7143

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: