Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Farfalla Květová voda slaměnková 75 ml

Farfalla Květová voda slaměnková 75 ml

Slaměnkový hydrolát pečuje zejména o zralou a suchou pleť. Jemně ji dočistí, zklidní a pomůže vyrovnat její barevný tón. Působí také jako skvělé tonikum a pokožku příjemně osvěží.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Slaměnková květová voda Farfalla bude pečovat o každý typ pleti, ale nejvíce si rozumí s pletí zralou a suchou. Má skvělé zklidňující účinky, podporuje regeneraci namáhané pokožky a pomáhá vyrovnávat její barevný tón. Slaměnkovou vodu ale můžete využít také jako příjemné osvěžení kdykoliv během dne.

Slaměnkový hydrolát jemně dočistí odlíčenou pleť, aniž by ji dráždil nebo vysušoval. Naopak zklidňuje a má lehce pěsticí účinky, a to zejména na zralou nebo suchou pleť. Podpoří její hydrataci a působí jako tonikum. Květová voda ze slaměnky je výborná jako podklad před nanášením pečujících krémů a olejů, podpoří jejich vstřebávání do pokožky. Můžete ji také použít jako příjemné osvěžení během horkých letních dnů nebo na dlouhých cestách.

Použití: Vodu nastříkejte na pleť kdykoliv během dne. Můžete ji využít také místo tonika před aplikací pečujícího krému.

Ostatní kategorie: Hydroláty, Dárky do 300 Kč

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Helichrysum Italicum Flower water1), Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Aqua, Linalool2)

1) Ekologické zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?