Terranova Health Kyselina hyaluronová komplex 50 ks

Hyaluronic Acid Complex (FULL-SPECTRUM MOLECULAR WEIGHT)

Terranova Health Kyselina hyaluronová komplex 50 ks
Doplněk stravy

Terranova Health Kyselina hyaluronová komplex 50 ks

Hyaluronic Acid Complex (FULL-SPECTRUM MOLECULAR WEIGHT)

Značka: Terranova Health
Balení:
632
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Kapsle s kyselinou hyaluronovou, šípkem a přesličkou pro podporu zdravé pleti i cév.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kyselina hyaluronová komplex Terranova Health (Hyaluronic Acid Complex (FULL-SPECTRUM MOLECULAR WEIGHT)) jsou kapsle s kyselinou hyaluronovou a přírodními výtažky pro podporu zdravé pleti i cév. Šípkový olej má příznivé účinky na pevnou pleť.

Kyselina hyaluronová podporuje mladiství vzhled pleti, přispívá k obnově buněk a eliminuje vrásky. Šípek hojí rány, léčí tmavé skvrny a rozjasňuje pokožku. Přesličkavysoký obsah křemíku, díky tomu má příznivé účinky na pružnost a pevnost cévních stěn. Kopřiva vyniká svými hojivými účinky.

Každá z kapslí obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové ve formě hyaluronátu sodného, který má vyšší stabilitu. Dále se v nich nachází výtažky z šípků, borůvek, kopřivy, přesličky a zelené petrželky, které jsou zdrojem mnoha cenných vitaminů, ale i minerálních látek a stopových prvků, které synergicky podporují účinky hlavních látek.

Kyselina hyaluronová je zde pod registrovanou známkou *ExceptionHYAL®STAR (Full spectrum molecular weight Hyaluronic Acid).

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Obsah superpotravin v tomto doplňku stravy: ŠÍPEK - BORŮVKA - KOPŘIVA - PŘESLIČKA - PETRŽEL

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: užívejte 1-2 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita, Doplňky stravy pro ženy, Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Kyselina hyaluronová - přírodní omlazující zázrak?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?