Lady tester s osvětlením 1 ks

Lady tester s osvětlením 1 ks

Bez zásahu do lidského organizmu jednoduchou přirozenou metodou umožňuje určit plodné a neplodné dny a ovulaci. Znalosti o průběhu měsíčního cyklu se dají využít:* k vyloučení nežádoucího otěhotnění,* k využití nejvhodnějších dnů k početí budoucího potomka, přičemž do jisté míry můžete ovlivnit i pohlaví dítěte,* k plánování a organizaci pohlavního života s ohledem na dokonalou znalost měsíčního c

Bez zásahu do lidského organizmu jednoduchou přirozenou metodou umožňuje určit plodné a neplodné dny a ovulaci. Znalosti o průběhu měsíčního cyklu se dají využít:
* k vyloučení nežádoucího otěhotnění,
* k využití nejvhodnějších dnů k početí budoucího potomka, přičemž do jisté míry můžete ovlivnit i pohlaví dítěte,
* k plánování a organizaci pohlavního života s ohledem na dokonalou znalost měsíčního cyklu.

Lady tester je miniaturní, ale dokonalý optický přístroj. Pomocí tohoto kapesního mikroskopu můžete velmi dobře pozorovat vzorky slin nebo poševního hlenu, protože zvolené parametry jasu, kontrastu a přesnosti rozlišení přesně odpovídají potřebě pozorování. Tvar a velikost přístroje je navržen v souladu s kosmetickými prostředky, které ženy běžně používají. To dává bezprostřednou možnost vyloučit chemické a anatomické zásahy do organizmu. Naučte se poznat samu sebe a s pomocí našeho přístroje vejděte v soulad s přírodou. Mikroskop Lady tester je potřebnou pomůckou každé moderní ženy a slečny.

Neomezený počet opakování.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Užití: vnější

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?