ZAO Lak na nehty 676 Biscay bay 8 ml

ZAO Lak na nehty 676 Biscay bay 8 ml

Značka: ZAO
Certifikáty: PETA
Certifikát PETA
Balení:
286
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Karlín > 1 ks

Rychleschnoucí 10 free lak na nehty obohacený o macerát z bambusových kořínků od ZAO pro každodenní perfektní manikúru. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu
Lak na nehty 676 Biscay bay ZAO byl vyvinutý tak, aby byl zase o krok šetrnější k životnímu prostředí a našemu zdraví. Zároveň si však zachovává své kvality dlouhotrvajícího laku s překrásnými pigmenty.
 
Lak obsahuje více než 70 % rostlinných složek - z kukuřice, brambor či pšenice. Složení je obohaceno o výtažek z bambusových kořínků, jako přirozený zdroj křemíku. Značka ZAO garantuje 10 FREE, což znamená, že neobsahuje: toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, parabeny, syntetický kafr, dibutylftalát, xylen, pryskyřici, benzofenon, styren. 
 
Minerální kosmetika ZAO obsahuje pouze kvalitní 100% přírodní složky, za jejichž pomoci docílíte bezchybného dlouhotrvajícího líčení. Kombinace minerálních pigmentů, rostlinných olejů a extraktů pečuje o zdraví pokožky a současně má syté a výrazné barvy. 
 

Použití: Pro dokonalý výsledek lakujte vždy dvě vrstvy. Naneste nejprve jednu vrstvu, nechte krátce zaschnout a aplikujte druhou vrstvu laku.

ZAO je dekorativní kosmetika pro všechny, kdo nechtějí dělat kompromisy ve složení produktů. ZAO minerální bronzery neobsahují silikony, parabeny či další potenciálně škodlivé syntetické ingredience a naopak obohacují pleť cennými antioxidanty a přírodními složkami.

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet , 26100, Romans sur Isére, Francie

Z blogu1

ZAO: První certifikovaná značka doplnitelného eko-friendly make-upu

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?