Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Gaia Cup Látkové vložky Gaia Pads 4 ks

Gaia Cup Látkové vložky Gaia Pads 4 ks

Látkové slipové vložky jsou ekologickou a zároveň pohodlnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Na rozdíl od běžných vložek neobsahují přidané chemikálie a jsou tak velice šetrné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Látkové slipové vložky Gaia Pads jsou ekologickou a zároveň velice pohodlnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Na rozdíl od běžných vložek z buničiny látkové vložky neobsahují přidané chemikálie a jsou tak velice šetrné i k té nejcitlivější pokožce. Navíc lze vložky velice snadno vyprat a opakovaně je používat.

Bavlněné slipové vložky jsou krásně měkké a díky horní vrstvě z kvalitní čisté bavlny zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani intimní partie těla. Jejich spodní část pak tvoří bambusová viskóza. Vložky jsou skvěle prodyšné a díky tomu vhodné i pro časté použití. Můžete je tak bez obav používat i každý den či jen během menstruace.

Značka GAIA CUP od české firmy Tierra Verde vyrábí menstruační kalíšky z lékařského silikonu. Vybírat můžete ze dvou velikostí. V jejich nabídce naleznete také látkové vložky.

Tip: Pokud jste si nově pořídila menstruační kalíšek a zatím si nejste jista, zda s ním umíte správně manipulovat, aby nikde nic neproteklo, používejte kalíšek v kombinaci s látkovými vložkami.

Upozornění: Po každém použití vložku nejprve namočte do studené vody a poté ji vyperte při maximálně 60 °C.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Detailní složení a vlastnosti

Složení: bambusová viskóza, Bavlna1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?