Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

196
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks

Rostlinná silice Lemongras přináší osvěžení pro vaše tělo i mysl. Pomáhá zmírnit známky únavy a působí proti poruchám koncentrace. Zároveň podporuje pročištění trávicího traktu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu7
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Lemongras je stoprocentní rostlinná silice pocházející z Indie. Na první vyzkoušení vás zaujme její výrazná citrusová vůně, která vás zaplaví vlnou svěží energie. Lemongras pomáhá osvěžit tělo i mysl, odstraňuje známky únavy a pomáhá při poruchách koncentrace. Její použití je vhodné obzvláště v psychicky a fyzicky náročnějších obdobích.

Éterický olej Lemongras má zároveň silný antibakteriální účinek a působí také proti plísním. Pomáhá čistit všechny části trávicího traktu, zejména pak žaludek a střeva, a podporuje vylučování parazitů. Celkový pročišťující vliv lemongrasu vám dodá pocit opravdové lehkosti a dokonalého splynutí s vlastním tělem.

Lemongras efektivně ulevuje od svalových a kloubních bolestí, má vliv také na bolesti neurologické, tedy "od nervů". Tento éterický olej nepoužívejte na citlivou či podrážděnou pokožku.

Instantní osvěžení

Éterický olej Lemongras vás podpoří ve chvílích, kdy se budete cítit unavení a bez energie. Velice osvěžující jiskrná vůně probudí všechny vaše smysly a má revitalizační efekt na tělo i mysl. Lemongras příjemně provoní veškerý interiér, ať už doma či v kanceláři a navíc skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a dodá vaší domácnosti veselou a energickou atmosféru. 

Proti únavě a vyčerpání

Éterický olej z lemongras je vhodným pomocníkem v náročných obdobích, kdy se cítíte jako bez života, působí proti stresu a pomáhá při nadměrném fyzickém a duševním vypětí. Svěží vůně lemongras vám navíc dodá dobrou náladu a pozitivní vhled do života. Má silné stimulační účinky a působí při únavě a poruchách koncentrace. 

Podpořte detoxikaci

Éterický olej z lemongras také podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Podporuje správnou činnost jater a ledvin a má pročišťuící schopnosti. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu. Aktivně podporuje regeneraci a revitalizaci celého organismu. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství. Děti ho mohou používat od 10 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu7

Aromaterapie pro těhotné

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?