Medikomed Levandule 10 ml

Medikomed Levandule 10 ml

  • Bez DPH 100 Kč

Medikomed Levandule je jedním z nejznámějších a obecně nejpoužívanějších esenciálních olejů. Bylino-květinová vůně levandule má silný relaxační potenciál a na dlouhou dobu příjemně provoní váš domov či pracoviště. Levanduli lze používat samostatně i v mnoha kreativních kombinacích.

Éterický olej z levandule má obnovující účinky na psychiku. Pomáhá při depresích a zlepšuje paměť. Má silný harmonizační efekt a zmírňuje pocity nervozity. Je často používána při nespavosti a chronické únavě, kdy přináší dlouhotrvající pocit uvolnění.

Levandule má také přirozeně antiseptické vlastnosti a je vhodná pro dezinfekci drobných poranění. Podporuje hojení pokožky a brání množení škodlivých mikroorganismů. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně problematické a má blahodárný vliv na pokožku i vlasy.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.