Prohlédněte si vaše seznamy přání

TML Lopuchový olej s měsíčkem a chmelem na vlasy a pokožku 100 ml

TML Lopuchový olej s měsíčkem a chmelem na vlasy a pokožku 100 ml

Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Lopuchový olej s extrakty z měsíčku lékařského intenzivně napomáhá regeneraci vlasu i samotné pokožky, eliminuje nadměrné padání vlasů. Zklidňuje vlasovou pokožku, hojí a zároveň dodává vlasům lesk.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lopuchový olej s extrakty z měsíčku lékařského intenzivně napomáhá regeneraci vlasu i samotné pokožky, čímž eliminuje nadměrné padání vlasů. Extrakty z kořene lopuchu a květů měsíčku mají zklidňující účinky na vlasový kořínek i samotnou pokožku, mírní svědění i pnutí a zároveň podporují růst nových zdravých vlasů.

Lopuchový olej pečuje o jemné vlasy s tendencí nadměrně padat, třepit se, lámat či jen o mdlé nezdravě vypadající vlasy. Lopuch obsahuje množství minerálních látek, které napomáhají zdraví vlasů, posilují je a dodávají lesk. Působí skvěle i na pokožku hlavy, vyživuje ji, zklidňuje a eliminuje výskyt drobných zánětů i kožních problémů, jako jsou lupy či dermatitida.

Měsíček lékařský společně s chmelem zklidňuje pokožku, mírní svědění a působí hojivě. Eliminují výskyt drobných zánětů, pomáhají léčit dermatitidu a ulevují od lupů. Pravidelné používání oleje přispívá ke zdraví a vitalitě vlasů, dodává jim lesk, sílu a pružnost, harmonizuje vlasovou pokožku a udržuje ji zdravou.

Použití: Olej ohřejte ve vodní lázni na teplotu těla. Aplikujte do délek vlasů i na pokožku hlavy a lehce vmasírujte. Zabalte do potravinové fólie a ručníku a nechte působit alespoň hodinu. Poté vlasy umyjte jemným šamponem a upravte podle zvyku.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2 , Brno, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?