TML

TML Bylinka nabízí řadu produktů pro péči o pokožku těla, ale i pro celkové zdraví organismu. V jejím sortimentu najdete například sibiřské zubní pasty, doplňky stravy z oblíbených medicinálních hub a bylinek nebo za studena lisované oleje, které využijete jak na pokožku, tak jako doplněk stravy.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Specifická označení
Cena
-
TML
335 Kč
Zlaté mumio má vysoký obsah bioaktivních složek, vitaminů a minerálů. Tablety neobsahují žádné přidané látky a jsou vhodné i pro dlouhodobé užívání.
TML
169 Kč
Olej z ostropestřce mariánského přispívá k normálnímu trávení a funkci jater, je skvělým antioxidantem.    
TML
99 Kč
Propolis v lihové tinktuře se snadno užívá. Najdeme v něm především flavonoidy a dále také mastné kyseliny, vitaminy nebo stopové prvky.
TML
129 Kč
Drcený kořen šišáku bajkalského má široké využití. Snadno si z něj připravíte čaj, který působí příznivě na stav svalů a kloubů.
TML
 
Cedrový olej svou kvalitou převyšuje i ty nejlepší druhy olivového oleje. 
TML
489 Kč
Befungin je doplněk stravy obsahující houbu jménem rezavec šikmý, která je známá jako čaga. Obsahuje množství vitaminů i minerálních látek.
TML
409 Kč
Šišák je bylinka, jejíž kořen je bohatý na flavonoidy či steroly a působí příznivě na stav svalů a kloubů.  
TML
279 Kč
Gotu kola neboli pupečník asijský podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému, funkce dýchacího systému a přispívá k normálnímu trávení.
TML
409 Kč
Extrakt z housenice čínské obsahuje velký podíl sacharidů či bílkovin a najdeme v něm také vitamin B12, železo, vápník nebo hořčík.
TML
135 Kč
Extrakt z kořene echinacey je bohatým zdrojem flavonoidů či tříslovin a přispívá k přirozené imunitě.
TML
249 Kč
Tablety díky obsahu extraktu z ginkga podporují spránou činnost mozku a také mikrocirkulaci krve v končetinách. Tablety jsou navíc obohaceny o vitamin C.
TML
279 Kč
Lymfo tranzit díky obsahu kopřivy napomáhá vylučování vody z organismu. Přidaná aloe pak přispívá k odolnosti organismu a spolu s kočičím drápem příznivě působí na imunitu.  
TML
89 Kč
Ušní svíčky pro prevenci onemocnění ušních, nosních a krčních dutin. Pomáhá rozpouštět ušní maz, pomáhá ale i při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách.
TML
189 Kč
Zlaté mumio obsahuje řadu bioaktivních složek, vitaminů a minerálů. Tablety neobsahují žádné přidané látky a jsou vhodné i pro dlouhodobé užívání.