Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Superionherbs Maca, kapsle 90 ks

Superionherbs Maca, kapsle 90 ks

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Jihoamerická maca je nejen skvělým zdrojem vlákniny, aminokyselin či vitaminů B1, B2, C a E, ale především přispívá k celkové vitalitě organismu i psychické kondici.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Maca Superionherbs obsahují výtažek z kořene peruánské rostliny maca. Jejich obal je vyroben z přírodních surovin bez obsahu želatiny, takže jsou vhodné i pro vegetariány a vegany. Maca kapsle jsou skvělým zdrojem vitaminů či minerálních látek.

Maca platí za velmi oblíbenou bylinu v oblasti Jižní Ameriky. Přispívá k celkové vitalitě organismu, fyzické i psychické kondici a napomáhá podporovat vytrvalost. Pozitivně ovlivňuje ale i zdraví reprodukčních orgánů, a to jak u mužů, tak u žen. Extrakt z kořeny macy v kapslích Superionherbs je získáván speciálním procesem dehydratace, který umožňuje zachování co nejvyššího podílu účinných látek. Kapsle jsou tak bohatým zdrojem zinku, fosforu, železa či vápníku, vitaminů B1, B2, C a E, ale i vlákniny nebo aminokyselin.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně. Jednu dopoledne mezi jídly, druhou večer, ideálně tři hodiny před spaním. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mužství, Vitalita

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?