Superionherbs Maca, kapsle 90 ks

Superionherbs Maca, kapsle 90 ks

Jihoamerická maca je nejen skvělým zdrojem vlákniny, aminokyselin či vitaminů B1, B2, C a E, ale především přispívá k celkové vitalitě organismu i psychické kondici.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Maca Superionherbs obsahují výtažek z kořene peruánské rostliny maca. Jejich obal je vyroben z přírodních surovin bez obsahu želatiny, takže jsou vhodné i pro vegetariány a vegany. Maca kapsle jsou skvělým zdrojem vitaminů či minerálních látek.

Maca platí za velmi oblíbenou bylinu v oblasti Jižní Ameriky. Přispívá k celkové vitalitě organismu, fyzické i psychické kondici a napomáhá podporovat vytrvalost. Pozitivně ovlivňuje ale i zdraví reprodukčních orgánů, a to jak u mužů, tak u žen. Extrakt z kořeny macy v kapslích Superionherbs je získáván speciálním procesem dehydratace, který umožňuje zachování co nejvyššího podílu účinných látek. Kapsle jsou tak bohatým zdrojem zinku, fosforu, železa či vápníku, vitaminů B1, B2, C a E, ale i vlákniny nebo aminokyselin.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně. Jednu dopoledne mezi jídly, druhou večer, ideálně tři hodiny před spaním. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mužství, Vitalita

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716, 110 00 Praha 1 Česká republika, www.superionherbs.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?