Cosm´etika Magnetická paletka 1 ks

Cosm´etika Magnetická paletka 1 ks

  • Bez DPH 164 Kč

Paletka s magnetickým dnem pro náplně očních stínů, pudrů, tvářenek a dalších produktů. Díky kompaktní velikosti je ideální na cestování.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Magnetickou paletku zakoupíte prázdnou a pak už si jen Vy sama vyberete a naplníte ji kombinací produktů dle svých potřeb.

Cosm'etika Magnetická paletka vám umožní naplno vyjádřit svou kreativitu a vytvořit si paletku dekorativní kosmetiky přesně podle vašich potřeb. Díky její kompaktní velikosti se vejde do jakékoliv kabelky či kosmetické taštičky a je skvělou volbou také pro cestování.

Do paletky jen snadno vložíte náplně očních stínů, pudrů, tvářenek a dalších produktů. Díky jednoduchému uspořádání můžete odstíny v paletce snadno střídat a přizpůsobit ji různým situacím. 

Paletka má magnetické dno a obsahuje dostatečně velké zrcátko, díky kterému se nalíčíte kdekoliv. Je vyrobena z ekologicky šetrného materiálu a vejdou se do ní čtyři malé (oční stíny) či dvě velké (pudry, tvářenky) náplně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Papír, Magnet

Konzistence: pevná

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?