Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

puroBIO cosmetics Make-up mlha 100 ml

puroBIO cosmetics Make-up mlha 100 ml

Pleťová mlha bez umělé parfemace pro fixaci make-upu zajistí stálost vašeho líčení během celého dne. Je vhodná pro všechny druhy pleti, které pomáhá chránit před vnějšími vlivy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Pleťová mlha pro fixaci make-upu PuroBio cosmetics pomáhá fixovat make-up během celého dne, dodává mu vyšší odolnost proti otěru a předchází usazování make-upu v jemných vráskách a pórech obličeje.
 
Vysoký obsah heřmánkového extraktu a zimolezu pomáhá pokožku zklidňovat a předchází začervenání pleti. Extrakt z manga bojuje proti pigmentaci pokožky a přispívá obnově buněk. Extrakty z papáji a fíku jsou plné prospěšných antioxidantů, které dodávají pleti výživu a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy způsobujícími její předčasné stárnutí. Kyselina hyaluronová podporuje pevnost a pružnost pokožky.
 
Jméno italské značky PuroBIO odráží její filozofii nabídnout co nejčistší přírodní produkty bez potřeby vzát se vysoké kvality. Zrodila se z touhy vytvořit přírodní dekorativní kosmetiku bez použití škodlivých látek a testování na zvířatech. Obsahuje pouze minerální pigmenty a organické ingredience za rozumnou cenu.
 
 

Použití: Mlhu před použitím důkladně protřepejte. Poté nastříkejte ze vzdálenosti asi 25 cm od obličeje na nalíčenou pleť ve směru X a T.

Ostatní kategorie: Dekorativní kosmetika

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Nenašli jste to pravé? Co tohle?