Saloos Mandarinka zelená 5 ml

Saloos Mandarinka zelená 5 ml

Rostlinná silice ze zelené mandarinky má výrazně svěží vůni a pomáhá při nadměrném psychickém a fyzickém vypětí. Zlepšuje náladu, dodává energii a podporuje trávení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Mandarinka zelená je přírodní rostlinná silice ze zelené mandarinky s významným osvěžujícím účinkem, jenž působí na tělo i mysl. Vůně zelené mandarinky je na rozdíl od červené mnohem jiskrnější a obsahuje také jemné kyselé a bylinné tóny. 

Olej ze zelené mandarinky skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní váš domov. Má významný protikřečový účinek a uvolňuje svalové stahy. Díky tomu je vhodný také k masážím či do koupele a oceníte jej zejména po náročnější fyzické aktivitě.

Éterický olej ze zelené mandarinky působí preventivně proti vzniku strijí a podporuje přirozenou regenerační schopnost kůže. Má vliv také na psychiku a je často využíván coby přírodní antidepresivum. Mandarinka mimo jiné podporuje trávicí systém a pomáhá při nechutenství a nevolnosti.

Nechte se zaplavit energií

Éterický olej Saloos ze zelené mandarinky vás příjemně překvapí svým silným osvěžujícím potenciálem. Zelená mandarinka je variací klasické mandarinky, avšak o něco citrusovější a jiskrnější. Éterický olej ze zelené mandarinky je mocným životabudičem a ihned dodává dobrou náladu. Je příjemnou vzpruhou nejen do šedivého dne a pomůže vám nabrat potřebnou energii. 

Proti únavě i stresu

Jiskrně citrusová a mírně trpká vůně zelené mandarinky přináší okamžité osvěžení pro tělo i mysl a pomůže vám ihned zmírnit známky únavy a vyčerpání. Pomáhá při únavě a poruchách koncentrace, posiluje psychiku a všeobecně revitalizuje vaši mysl. Má energizující účinky na psychickou i tělesnou stránku organismu a působí proti nadměrnému stresu či vyčerpání. 

Svěžest pro tělo i mysl

Vůně mandarinky se skvěle hodí jak do domácnosti, tak na pracoviště, pomůže vám udržet svěží mysl po celý dlouhý den. Aroma zelené mandarinky pomáhá odplavit negativní myšlenky a podporuje pozitivní naladění a aktivitu. Zároveň podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, posiluje ji a působí proti vzniku celulitidy a strií, zelená mandarinka je proto vítanou součástí masážních olejů. 

Umění aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.