Medikomed Mandle hořká, kosmetický éterický olej 15 ml

Medikomed Mandle hořká, kosmetický éterický olej 15 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 15 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Medikomed Mandle hořká je esenciální olej s jemnou vůní hořkých mandlí, jenž působí na psychické i fyzické aspekty lidského organismu. Oproti sladkým mandlím mají hořké mandle vyšší obsah amygdalinu. Díky vysokému množství antioxidantů a minerálů má mandlový olej blahodárný efekt na pokožku.

Mandlový olej je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. Zmírňuje podráždění a zarudnutí pokožky. Zároveň také uvolňuje svalové stahy a působí proti křečím. Přináší celkové uvolnění a je vhodným pomocníkem v období zvýšeného fyzického či duševního vypětí.

Éterický olej z hořkých mandlí je často nazýván přírodním afrodiziakem. Kromě toho pomáhá odstranit úzkost a zmírnit negativní dopad stresu na organismus. Pomáhá při nespavosti a nervozitě.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Amygladus communis var. Amara Oil

Možné alergeny: Amygladus communis var. Amara Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Máta peprná 10 ml

Přírodní rostlinná silice se svěží mátovou vůní má příjemný chladivý efekt a pomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Působí při rýmě, trávicích obtížích a zmírňuje únavu.